Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A közhiedelemmel ellentétben,m...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A közhiedelemmel ellentétben,miért taszít sok lányt a 196 centis magasságom?:D Aminek hangot is adnak, udvariasan.

Figyelt kérdés
2022. aug. 8. 20:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

153 centiskent a 181 centis barátomat sosem tudom megcsókolni, mert nem érem fel. Csak akkor ha ülünk vagy lehajol. Teljes testes csókot csak úgy tudunk átélni ha én lábujjhegyen és kitörik a nyakam, ő meg térdet rogyasztva. Illetve mikor sétálunk, nem tudok ránézni miközben hozzá beszélek mert szintén kitörik a nyakam.

Ezen kivul nincs hatranya a magasabbnak

2022. aug. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én 157 cm vagyok mégse taszítóm az ilyenek. Bár először ilyesztőnek tűnt amikor egy 200 cm magas sráccal találkoztam, de megtudtam szokni és tetszik is nekem :)
2022. aug. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Keress magas barátnőt :D
2022. aug. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
167 centis lányként a 189 centi magas barátommal is probléma, hogy egy állva csókolózáshoz lábujjhegyre kell állnom. Megölelni megint csak nem egyszerű, ha áll.
2022. aug. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
73%
Mekkora lányoknál próbálkozol? Azt azért vedd figyelembe, hogy hozzád képest még egy 175 centis is “alacsony”.
2022. aug. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy 175-180 centis csajnak pont az álma lennél :D
2022. aug. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Én alacsony vagyok, de nekem bejönnek a magas srácok.
2022. aug. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A sulyod meg van a magassadhoz? Ha magas, de so any vagy, az lehet visszataszito. Amugy nekem is volt tobb magassagu fium. Legmagassabb 198 cm. Szerettem. De voltak furcsa szituaciok. Mikor eloszor alltam melle mezitlab, nem magassarku cipoben, meg is lepodott. Megjegyezte, hogy azt hitte magasabb vagyok. Volt, hogy vissza kellett utasitanom alacsonyabb vagy velem egymagassagu fiukat. Nem tudom elkepzelni magam veluk.
2022. aug. 14. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
A kérdésedre a választ nem tudom, de hidd el megúszol, egy csomó hisztit, marad pénzed, és később sem forgatnak ki a vagyonodból gyerektartás címén...Isten szeret téged, szeresd te is magadat!
2022. aug. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Silent Öcsi válasza:
0%
Mert azt hiszik, ugyanolyan hatalmas farkad van, mint a termeted. Próbálkozz inkább fiúknál, ők hálásabbak.
2022. aug. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!