Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kezdeményeznek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kezdeményeznek nálam a fiúk? 16/L

Figyelt kérdés
Azt szokták mondani nekem a barátaim és mindenki, hogy szép vagyok és csinos. Az önbizalommal van néha probléma de összességében nincs különösebb bajom magammal. Járok edzeni és szerintem egy szép alakot sikerült összehozni. De egyszerűen a fiúk nem akarnak nálam kezdeményezni :c miért lehet?

2022. aug. 29. 21:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem lehet, hogy kicsit ilyen "megközelíthetetlen" kisugárzásod van?
2022. aug. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Én sem kezdeményeztem a lányoknál soha, de én pl mindig visszahúzódó voltam. Szóval vagy nem mernek,vagy nem vagy szimpi nekik.
2022. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Lehet pont azért nem mennek oda hozzád, mert "túl szép" vagy és nem mernek kezdeményezni.
2022. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Vagy csak nem veszed észre. Én sem szoktam, mindig a húgom, vagy a barátnőim mondják, hogy az a pasi hogy megnézett téged, vagy hogy tuti bejössz neki. Ritka hogy én veszek észre valamit😂😂
2022. aug. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

A fiú dolga kezdeményezni, de a lány dolga hogy olyan helyzetbe hozza magát, hogy lehessen nála kezdeményezni.


Ha folyamatosan 5 barátnő vesz körül, ha a telefonodat nyomkodod, ha láthatóan ideges/feszült vagy, ha éppen rohansz, ha olvasol, ha beszélgetsz, ha telefonálsz, senki nem fog odamenni. Illetve de, a leghangosabb, legnagyobb pofájú fiú oda fog menni, de azt pont nem akarod, mert az 5 perce egy másik lányhoz is ugyanúgy odament, meg utánad 5 perccel egy harmadikhoz is ugyanúgy oda fog...

2022. aug. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Elég nyitott személyiség vagy az ismerkedéshez?
2022. aug. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12%

17F fiú vagyok, megismernélek szívesen!

ha gondol írj privit

2022. aug. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 hungarikum_202 ***** válasza:
25%
Ilyen az élet.
2022. aug. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
11%

én ezennel kezdeményezek nálad


16/f

2022. aug. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
11%

mert a MILF-ek jönnek be nekik.

41N

2022. aug. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!