Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, miért tesztek ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért tesztek ki társkeresőn fürdőruhás képeket, sőt akár Insta elérhetőséget?

Figyelt kérdés

Legyen akár Tinder, Badoo, vagy Facebook társkereső (még sorolhatnám), tömegével jönnek szembe a fürdőruhás képek. Ha regisztrálsz, akkor két dolgot tudok elképzelni rólad:

1) Társat keresel. Ha külsőségekkel, pl vonzó alakkal fürdőruhában szeretnél férfit találni, akkor ne lepődj meg, hogy a jelentkezők többsége laza vagy alkalmi kapcsolat reményében fog rád írni. Hiszen ezt sugallod. Ha valakinek jó az alakja, mellei, feneke, stb, hidd el az látszik fürdőruhás kép nélkül is. Szóval amennyiben komoly kapcsolatot keresve ilyen fényképet töltesz fel, az véleményem szerint vakvágányra fut.

"Unom már hogy mindenki csak szexelni akar!" "A pasik úgy néznek rám mintha húspiacon lennénk..." "Van itt valaki egyáltalán aki komolyat keres?!" Ezen panaszok fürdőruhás lányoktól érkeztek, és csak a fejemet fogtam...


2) Nem társat keresel, csupán szeretnéd felmérni, mennyire vagy szimpatikus a férfiak körében, vagy a saját egódnak tesz jót a rengeteg lájk. Na el kell, hogy keserítselek: a társkereső NEM ERRE VALÓ! Hiszen a nevében is benne van, hogy mi a funkciója. Ja és még az Insta elérhetőséged is megadtad? Akkor még reklámozod is, hogy mire megy ki az egész... Kellenének az Instára követők, ugye? Nos ERRE SEM VALÓ a társkereső!

Az Instagram hivatalos leírása szerint az egy "iPhone- és Android-készülékeken elérhető ingyenes fénykép- és videómegosztó alkalmazás." Tehát ha össze akarod kapcsolni a társkereséssel, akkor:

a) külsőségekre utazol, hiszen azt akarod hogy a férfiak kizárólag fényképekre és videókra csorgassák a nyálukat;

b) olyan feltételezéssel élsz, ami csak szerinted van úgy. Jó esetben hamar kiderül hogy tévedsz, rosszabb esetben csak hónapok, évek elteltével.


Mindez amit leírtam csak azt mutatja, hogy egy 28 éves, komoly kapcsolatot kereső férfi számára milyen üzenetértéke van a fürdőruhás képeknek és az Instának. Ennek tudatában társkeresőzz tovább, és ha komolyat keresve maradsz a napozós képeknél, akkor nagyot sóhajtva csak "sok szerencsét" tudok kívánni. Én nem foglak jobbra húzni.



2022. szept. 5. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Mire a szöveg végére értem el is felejtettem mi a kérdés.

A) Azért, amiért egy férfi félmeztelen képet: megteheti, neki így tetszik, előnyös kép róla stb

B) A)


Ha nem tetszik, keress tovább. Nem minden nő tesz ki ilyen képet, ne legyél ezeken fennakadva. 🤷🏼‍♀️

2022. szept. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Mert mint az utcán is, online is a külső az első benyomás.
2022. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
24%
nektek működik a tinder?
2022. szept. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
31%
Igen. Csak az a baj, hogy privátban meg még ruhában se akar küldeni, arc nélkül se, persze higgyem el, hogy a tárkeresőn meg ő van kint. Ja...
2022. szept. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

#4

Embere válogatja. Én se szívesen küldözgettem képet idegeneknek. Ott volt kint nem egy fotó. Ha nem hitt nekem, hogy ez vagyok, így járt.

Szerintem senki nem várhatja el a másiktól, hogy ismeretlennek kérésre egyből képeket küldjön.


#1 vagyok

2022. szept. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
Egyet értek a kérdezővel...Ilyen képekkel ne sipárogjanak, hogy nem veszik őket komolyan. Az alkalmit kereső pasikat pedig csak félre vezetik ezzel.
2022. szept. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Azért hogy a sok nyalizós pasi az egó szintjüket a nőknek a csillagos egekbe felnyomja. Instagram meg azért van megadva hogy követőket gyűjtsenek. Némelyik nő annyira m.cskos hogy bekövet azért hogy te bekövesd és ki is követ egyből amint a követésed látja. Mi a nőknek instán nem érünk semmit csak 1 db követést. Én bosszúból ki is követem azt amelyik engem kikövetett. Amilyen az adjonisten olyan a fogadjisten!
2022. szept. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2/7-nek: "Mert mint az utcán is, online is a külső az első benyomás" Pontosan. A kérdező is erről beszél. Fürdőruha=húspiac. Aki komolyat keres, az ne tegyen ki ilyen képet, ha meg kiteszi, ne háborogjon, ha szexet szeretnének tőle. Az alak látszik egy diszkréten testhezálló ruhában is, sőt ismerjük a mondást: a kevesebb, néha több. ;)
2022. szept. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
36%
Szerintem szard le a tindert! Ezek a lányok már el vannak kényeztetve annyira, hogy bármint megadhatsz nekik az se elég! Én 140.000 fős városba élek már vagy 5 éve és nem találok egy normális nőt, már egy ideje nem is keresem, Roszlányokhoz járok... csak gumiba, csók nincs, minden higéniára odafigyelve, sokszor sokkal jobb mint egy barátnő, legalább változatos, ha hosszú távon nézed olcsóbb is :)
2022. szept. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Így van 9-es! Lehet most sok nő megfog itt sértődni de lássák az igazságot. Rosszlányok.hun a lényegért fizetsz és nem kell rájuk költeni 100 000 Ft-ot a plázában és egésznap jól viselkedni hogy este megkapjad a lényeget. Ott kiperkálsz mondjuk 10 vagy 20 000 Ft-ot de ott utána egyből a lényeg jön!
2022. szept. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!