Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 17 éves vagyok, hogy ismerkedjek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok, hogy ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Lassan 18 leszek, a kutya nem ugat meg, másoknak meg már 1-2 éves kapcsokata van.

Lány haverjaim vannak, akikkel csak suliban találkozok. Introvertált vagyok nagyon, viszont jó lenne egy kapcsolat. Se instán, se facebookon nincs kint képem, mert nem vagyok fotogén, és nem is merek ráírni semmilyen ismeretlen emberre. Képet kérnek, meg egy idő után elakad a beszélgetés, most hogy írjak valakire? Szia, mizu? Megkérdezik ki vagyok.


2022. szept. 8. 08:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Oké, de fiú vagy vagy lány?
2022. szept. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
#1 Ha úgy írta, hogy lány haverjai vannak akkor valószínűleg fiú az illető.
2022. szept. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2022. szept. 8. 10:58
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
Dehogy lány, nekem azt írta privátban hogy fiú
2022. szept. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
hát úgy, hogy szia mizu, semmiképp.
2022. szept. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

A szia mizu eleg balfek duma

Ha lany vagy akkor a fiuknak kellene probalkozni nem neked

Adj a kulsodre

Tegyel ki kepeket

Enelkul nem fog menni

Egy kep nelkuli csajra senki nem fog irni

“Kulso ami megfog”

2022. szept. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ha vannak érdekeltségi köreid, hobbijaid - lehetőleg olyan, amit többen is lehet csinálni, akkor ott lehet ismerkedni.

Pl. tánc tanfolyam / túra csoport, stb.

Egyébként nem feltétlenül kell pánikba esni, ha 17 évesen még nem jegyeztek el. ;)

Ha tervezel egyetemre menni, akkor elég csak részt venni az eseményeken: ott könnyen találsz hozzád hasonló érdeklődési körű fiút.

2022. szept. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Senkinek nem írtam vissza privátban, nem is fogok.

Nem vagyok fotogén, továbbtanulni nem igazán tervezek.

2022. szept. 8. 18:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne így: [link]
2022. szept. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Társkereső, bár úgy tudom hogy azok 18 éves kortól használhatóak hivatalosan. Sok a balek de én ott találtam meg a páromat.
2022. szept. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!