Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én vagyok csak ennyire szerenc...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok csak ennyire szerencsétlen, hogy képtelen vagyok párt találni magamnak?

Figyelt kérdés
Vagy inkább úgy fogalmaznék, hogy normális párt. Eddig akárhol próbálkoztam, vagy neten vagy élőben, mindig átvertek, egy idő után beflegmultak, bunkok, lekezelőek lettek. 2 randiig jutottam el de ennyi, semmi több, azokon is mindkét lányról kiderült, hogy csomó mindenben kamuztak magukról, ameddig csak neten beszéltünk. Egyáltalán nincsenek nagy igényeim, annyi hogy legyen egy lány normális, hűséges, kinézetet sem nagyon nézem, csak egy alapszintű vonzalom legyen meg. Nem gondolom, hogy külsőre lenne velem baj, beszélgetni is jól el tudok másokkal, bár tény, hogy visszahúzódóbb típus vagyok, de nyílván lányból sem az agyon festett szétsminkelt plázacicákat keresem. Csak én vagyok ennyire ügyetlen, hogy nem tudok magamhoz illő párt találni?

2022. szept. 15. 21:37
 1/7 anonim válasza:
83%
Hány éves vagy ?
2022. szept. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
19 vagyok.
2022. szept. 15. 21:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Sajnos tovább kell keresned.

2022. szept. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszeru, de ismerkedj !

En 21 evesen talaltam eloszor es pont az esetem…

2022. szept. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Rutin és tapasztalat kell neked, meg némi önbizalom. Annyit javasolnék, hogy menj fel ilyan anonim chatoldalakra, de nem ismerkedni, csak beszélgetni. Ameddig feszült vagy ismerkedés közben, addig semmi sem lesz az igazi, ezeken az oldalakon pedig tudsz egy kis beszélgetési rutint szerezni.
2022. szept. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te vagy ilyen szerencsétlen🙂
2022. szept. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes pszichológussal beszélgetni. Nagyon sokat tud segíteni abban, hogy te hogyan állj a dolgokhoz, hogyan viselkedj és hogyan dolgozd fel magadban ezeket a dolgokat, hogy tanulni tudj belőle és a jövőben jobban menjen. Nem fog egy csapásra mindent megoldani, de sokat tud segíteni, hogy egyre jobban menjen.
2022. szept. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!