Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lehet az hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy nem elérhető nekem a Facebook társkereső?

Figyelt kérdés
Fel sem hozza, mint lehetőség. Több ismerősömet kérdeztem, nekik ott van, és azt mondják ezért semmit nem csináltak. Nekem android 11 van

2022. dec. 2. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Talán védeni akarja utódaidtól a bolygót.
2022. dec. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mentálisan zavarnak tűnsz. Történt esetleg valami az életedben?
2022. dec. 2. 20:48
 3/11 A kérdező kommentje:
Pontosan értem: a frusztrációdat próbálod rám vetíteni. Vélhetően volt korábban valami törés az életedben, amit nem tudtál feldolgozni, emiatt vagy még beteg. Mivel ezt önmagadnak sem ismered be, csak elnyomod magadban, így válsz napról napra betegebbé.
2022. dec. 2. 21:38
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Bagoly mondja. :D
2022. dec. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Miért nem kérsz segítséget? Talán még nem késő. Talán még nem sérült meg helyrehozhatatlanul a lelked. Sosem késő.
2022. dec. 3. 11:34
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Lehet, hogy Cukiberg tudja, hogy jobb neked alone xD
2022. dec. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azért a válaszok hűen tükrözik az ország mentális állapotát:)
2022. dec. 3. 14:19
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
A kommentárjaid jobban...
2022. dec. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Amennyiben objektíven nézzük: feltettem egy kérdést, amire választ reméltem. Erre bántó megjegyzéseket kaptam egy aberrált vesztestől. Ki a beteg tehát? Az, aki itt próbálja kiélni magát.
2022. dec. 3. 18:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem. Több kérdés alatt azt olvastam hogy ha nincsen fent rólad bizonyos mennyiségű kép nem dobja fel. Rólam sem sok van fent de éppen elég. Amúgy sok jóról nem maradtál le kérdező inkább a sok rossztól menekültél meg. Ez sem másabb a többi társkeresőnél. Itt sem kommunikatívabbak a nők sőt itt még szerintem több gáz nő van mint Badoon.
2022. dec. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!