Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez miért történhet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez miért történhetett? Fél éve beszélek egy lánnyal, és tegnap fura üzenetekt küldött?

Figyelt kérdés
Hogy ki vagyok én? Nem is ismer, ne zaklassam, mert rám fogja hívni a rendőrséget, meg hasonlók... Szerintetek mi lehet a háttérben?
2022. dec. 15. 00:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

1. Valaki belemászott a telefonjába és helyette üzenget

2. Ha SMS-ről van szó, akkor lejárt a SIM kártyája és kiosztották vki másnak a telefonszámát, és most az új gazdi kapja meg az üzeneteidet

2022. dec. 15. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem, insta volt. Komolyan nem vágom. Aludni nem tudok.
2022. dec. 15. 05:29
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát, rakj össze egy üzenetet, hogy legjobb tudomásod szerint te kivel beszélgettél a fiók alatt fél évig és hogy örülnél egy magyarázatnak, mert ez nem vicces.
2022. dec. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Arról nem is beszélve, hogy ha neked ott van fél évnyi beszélgetés eltárolva azzal a fiókkal, mire akarna feljelenteni? Tudod igazolni, hogy kivel beszélgettél egész eddig.


Plusz ha nincs semmi direkt elérhetősége hozzád, mint pl. telefonszám, a feljelentés semmit nem fog érni...

2022. dec. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egy rossz szivatás áldozata lettél, vagy hatékonyan akar tőled megszabadulni.
2022. dec. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

#3+#4 megint. Igen, #5 is jót ír. Nézd, nekem is volt már olyan beszélgetésem lánnyal, hogy hetekig tök jól eldumáltunk. Aztán egyik nap úgy köszöntünk el, hogy minden fasza, alig várjuk a folytatást.

Másnapra meg egy büdös szó és látszólag minden ok nélkül letiltott. Semmi jele nem volt annak, hogy bármi baja lett volna velem.


Szóval igen, nem kizárt, hogy esetleg rádunt, vagy jött valaki más az életébe és így próbál lekoptatni. Vagy azért, mert dinka és másképp nem képes, vagy mert direkt rosszindulatú.

2022. dec. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Én megérteném, de FÉL ÉV.
2022. dec. 15. 09:14
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Sosem tudhatod. Minden esetre amit korábban írtam, még megpróbálhatod. Belemész a játékba és elhiszed, hogy nem az válaszolt, akivel eddig beszélgettél.

Megírod neki, hogy legjobb tudomásod szerint ő volt a túloldalon és magyarázatot kérsz.

2022. dec. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
#7 Ezért nem kell fél évig húzni az online ismerkedést.
2022. dec. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

én azt nem értem, hogy félévig csak neten beszélgetted?

insta-n sok a kamu fiók, azt vágod?

2022. dec. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!