Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érdemlem meg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdemlem meg a boldogságot? 20/F

Figyelt kérdés

Szögezzük le az elején, hogy tisztában vagyok vele, hogy a boldogság szubjektív.

Vannak, hobbijaim, tudom élvezni az életet, de most én a szerelmi életbeli boldogságra gondolok. Van akinek kevésbé fontos van akinek egyátalán, de én azok közé tartozok akiknek számít, mert jól esne, ha nem csak egyedül gitározgatnék, hanem mondjuk lenne is valaki akinek játszhatok, egy egy szép számot. Egy lány akivel elmehetek közös programokra gyakran, és nyilván aki fontos lehet nekem és fordítva. Akárhogy törekszek, nem volt még soha ilyenben részem, a sexet nem is említem, soha sem csináltam, viszont nem akörül forog a fejem, sokkal inkább, a romantika számít nekem.



2022. dec. 23. 23:53
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
84%

Elfajult világban élünk.

Azt tapasztaltam anno baráti köreimben is sajnos, hogy a mai lányok elriadnak a szűz fiúktól, és cikinek tartják ha valaki ilyen korban még nem volt lánnyal de ne aggódj nem a normális lányok katagóriába tartoznak.

Szerintem nincs ezzel probléma, még fiatal vagy, de az igazit valószínűleg nem elsőre fogod megtalálni. Élvezd az életet amíg lehet túlgondolások nélkül.

Ha kapcsolatot akarsz, és ismerkedni szeretnél légy nyitott és magabiztos.

És írj privátban ha szeretnél beszélgetni hátha tudok tanácsot adni.

21L

2022. dec. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Menj el ismerkedni (semmi esetre se interneten próbálj ismerkedni szerintem), légy magabiztos, gyakorolj. Biztosan lesznek páran akik visszautasítanak, de jobb mintha otthon egyedül azon siránkoznál hogy nincs párod miközben nem is próbálkozol.
2022. dec. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
És akkor most mi a kérdés? Először azt hittem, hogy leírod, hogy mi nem jön össze, miben akarsz tanácsot kérni, de azon kívül, hogy te csajt akarsz, semmi nem írtál le. Így viszonylag nehéz bármilyen értelmes választ adni. Csak annyit lehet mondani, hogy menj el csajozni, aztán majd valamikor összejön. Lehet az első csajnál, lehet, hogy csak tizedikre.
2022. dec. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Már próbápkoztam nem egyszer az évek során , de eddig a legjobb egy ölelés volt (vettem neki csokit névnapjára plusz valentin nap is volt egyszerre), aztán azt mondta a lány ,hogy bocs, de nem tetszek neki, és ez sosem fog változni. (Pedig eljött talizni)
2022. dec. 24. 11:11
 5/25 anonim ***** válasza:
77%
Hobbin keresztül próbálj ismerkedni, az segíthet.
2022. dec. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Engem is inkább a lelki, romantika része érdekel jobban. A gitározás szerintem tök aranyos lehet ^^ meg együtt sütni, csillagokat nézni,jégkorizni, stb... Tudom, sokakat a másik része érdekel jobban ami miatt minket furának néznek, csak ábrándozok😅
2022. dec. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

A főzés/sütés szerintem klassz dolog, nagyon nem mentem még bele, de szerintem egy nagyon izgalmas dolog, mert rengeteg kreativitás reljik benne, és a végén még meg is eheted, a finom ételek pedig nagyon fontosak számomra.

A csillagokat szerintem is szépek, de ezentúl még az űrkutatást is imádom pont ezért, nemcsak a látvány miatt tartom őket lenyűgözőnek.

2022. dec. 24. 16:16
 8/25 A kérdező kommentje:
Az a baj, most nem is tudom hova menjek ismerkedni. Középsuliban is tetszett 4 lány akikhez oda is mentem, nos annak sem lett jó vége, valószínűleg adtam egy jó témát viccelődésre is. Itt az egyetemen már csak 2 lánynál mertem eddig valamit kezdeni, az egyikkel barátok maradtunk, másik csuklóbol elhajtott, pedig már ismertük egymást, csak nyilván levágta a dolgot, hogy szeretnék vele több időt tölteni. Most pedig feburár 27-ig nincsen egyetem. Bulikba meg már elvárják a lányok, hogy értsél is a sexhez meg minden, na én ha még sosem voltam csajjal akkor nem tudnék, arra jól reagálni, ha "valahogy" mégis összejönne egy csaj és aztmondaná, pl hogy menjünk el valahova... De nem 1x volt, hogy a táncom miatt körül álltak az emberek, viszont ismerkedésre nem nekem való, hely. Gitározni itthon szoktam, szóval, meg rajzolni, és nem is szeretnék semmi tanfolyamra járni, nekem ehhez ihlet kell és egyedüllét, szóval nem igazán tudok ezen keresztül ismerkedni.
2022. dec. 24. 16:38
 9/25 anonim ***** válasza:
78%

Megérdemled. Majd eljön, ha nem most, később. Ha nem attól, akitől várod, akkor majd mástól.

Tenni kell érte.

2022. dec. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
43%
Nem értem.Miért baj az,ha egy nő/lány nem akar szűz fiút? Igen,én bevallom,hogy nem akarok.Mert nekem egy olyan férfi kell,aki minden téren tapasztalt,és érett.Pont.Egyébként meg nagyon sok tapasztalt lány/nő szereti,ha egy fiú szűz.Miért is nem vagyok ez miatt normális? Úgy érzi itt bárki is,hogy ítélkezhet egy ember felett,és megmondhatja,hogy ki milyen ember? . Meg aztán itt tökéletes emberek vannak,akiknek mindegy kivel ismerkednek,és mindent elfogadnak egy emberben.Hagyjuk már😃
2022. dec. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!