Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány, aki oda van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki oda van értem, de ha mondjuk 4-5 óráig nem írok neki, elkezd más fiúkkal beszélgetni?

Figyelt kérdés
Miért van ez? Mit lehet csinálni?
2022. dec. 26. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 3 opció a legvalószínűbb:

- Ezzel zsarol

- Annyira nincs oda érted

- Velük csak barátilag beszélget

2022. dec. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Mert van élete, körülötted forog a világ.


Semmit nem lehet és kell csinálni ne legyél már gyerekes ne akard már korlátozni kikkel beszélhet! Őrület hogy néha már tényleg mindenen problémáznak egyesek. Ha annyira birtokló vagy, hogy teljesen kontroll alatt akarod tartani akkor kezeltetsd magad.

2022. dec. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ömm, második, azt akartam ezzel mondani, hogy pont, hogy ő olyan, mintha engem akarna "birtokolni", és ha nem tud magához láncolni, akkor csinálja ezt.
2022. dec. 26. 14:05
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Ne foglalkozz ezzel.
2022. dec. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#3 valszeg nincs oda annyira érted mint hiszed. Amúgy meg ha zavar hogy másokkal beszél,.akkor te vagy a birtokló. Nem körülötted forog a világ, ha te nem foglalkozol vele, akkor sincs semmi, elfoglalja magát.
2022. dec. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!