Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most egy off?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ráirtam egy srácra akibe már lassan egy éve bele vagyok zúgva,de egy szia után úgy írt vissza hogy Szia, miben segíthetek. Na erre igzabábol leírtam neki hogy ha gondolja és van is kedve akkor beszélgethetnénk és azóta no válasz. Viszont azt észrevettük hogy nem igazán telefonos ember egy nap nem sokszor elérhető a meg igen nagyon kevés időre. Arra gondoltam higy biztosan tanul vagy tudom is én de szerintetek ez egy off?

2023. jan. 11. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha még mindig nem írt, akkor off
2023. jan. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak simán elfoglalt és ezért sokára válaszol. Várj még vele szerintem, ne add fel rögtön.
2023. jan. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezalatt nem volt elérhető, akkor csak simán elfoglalt. Ha holnapig sem ír, akkor engedd el.
2023. jan. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mikor írtál rá utoljára?
2023. jan. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pontosan hétfő este arra válaszolt és a legutolsó az kedd délután. De abban reménykedem hogy talán a vizsgaidőszak miatt ilyen elfoglalt vagy tudomisén. De még le sem láttamozta...
2023. jan. 13. 22:26
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak (mint ahogy írtad), ritkán nézi a telefonját

Várj még egy kicsit, hátha

2023. jan. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy közmondást idézek: "A remény hal meg utoljára."
2023. jan. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!