Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ha egy srác nyíltan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy srác nyíltan fboy, miért mentek bele mégis a dologba?

Figyelt kérdés
Röviden a gondolkodásmód érdekelne. Van egy srác, akiről tudni, hogy fboy, hallani róla dolgokat, de így is simán vannak olyan csajok, akik belemennek vele dolgokba, aztán pedig sírnak, ha bekövetkezik a nyílvánvaló, azaz átverik őket. Miért történik ez így? Miért megy bele egy lány egy ilyen helyzetbe, ha kis túlzással borítékolható, hogy átverik?

2023. jan. 20. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem mert kancásak. Aztán úgy vannak, hogy na, hátha több is lehet belőle.
2023. jan. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Mert egy fboy is olyan csajra vadászik aki növelheti az egoját. Olyan fboyyal még nem találkoztam aki el tudta volna fogadni, hogy ő a csajnak is egy strigula aztán szevasz. Kereslet-kínálat.

Van igény arra, hogy a lány azt érezze megkapott egy olyan jó pasit, mint ő. A pasinak meg van igénye arra, hogy egy lány odáig legyen érte. Mindkettő ki van elégítve. Az, hogy valaki felismeri hogy ez rossz, neadjisten dolgozik is ezen lelkileg (megvizsgálja, hogy ez neki mire jó, miért "éri" meg ennek ellenére is stb) már ritka.

2023. jan. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Én dboy vagyok, ez meg itt a téboly. 😂
2023. jan. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
Meglepően sokan gondolkodnak úgy, hogy majd ők megváltoztatják. Csakhát ez általában nem sikerül es akkor megy a sírás.
2023. jan. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!