Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Régen a fiú nagyjából 1-2...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen a fiú nagyjából 1-2 órán belül mindig írt, manapság van, hogy 4-5 óráig eltűnik, és néha nem érzem olyan lelkesnek?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy már van valakije? De akkor miért nem mondja meg?
2023. febr. 24. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kevés az infó. Személyesen ismeritek egymást, vagy csak online? Mióta tart az ismertség?
2023. febr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyszer találkoztunk még, futólag, azóta online beszéltünk. 3 hónap.
2023. febr. 24. 14:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem akar tőled semmit, mert ennyi idő alatt már hívott volna újra talizni.
2023. febr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem mondja meg...
2023. febr. 24. 14:07
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

#4 Miért mondaná? Amúgy a lassú válasz lehet azért, mert dolga van és nem ér rá. Videóhívás szokott lenni, vagy csak chat?

#1-es voltam

2023. febr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 Valószínüleg semmi jelét nem adtad, hogy te nem barátként akarsz vele beszélni.
2023. febr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De, adtam, küldtem szíveket is meg minden... Főleg chat, meg néha hangüzi
2023. febr. 24. 17:18
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es, a szívezés kb semmit nem jelent. Fiúk is és lányok is küldik egymásnak anélkül, hogy bármit akarnának egymástól. Ez manapság a trend, ettől még nem lesz kapcsolatod.
2023. febr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!