Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindig csak olyanokkal tudok elbeszélgetni, akik nem jönnek be ?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéznek találom az ismerkedést, ugyanis akik bejönnének nem próbálnak megismerni, akik pedig nyitottak lennének rá nem az eseteim. Persze csak azért, mert valaki nem az esetem, nem azt jelenti, hogy nem fogok vele barátkozni, de már szeretnék egy kapcsolatot is, és a jeletkezők nagy részéhez sanjos nem vonzódom úgy. És nem is az a baj, hogy csúnya lennék, mert már kaptam bókokat srácoktól, akik amúgy bejöttek, csak ők pont nem kapcsolatot szerettek volna. Más is így van ezzel ?

2023. febr. 27. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert akik bejönnek, azok jelenlétében izgulsz.
2023. febr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a helyzet :(
2023. febr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Izgulsz, félsz, hogy beégsz nála, zavarban vagy
2023. febr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Adom az előttem leírtakat: izgulsz a jelenlétükben. Amúgy azokat, akik annyira nem az eseted, mi alapján ítéled? Csak külső, vagy azért a személyisége is érdekel?
2023. febr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert akik tetszenek neked azoknak meg te nem jössz be.
2023. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert még nem jutottál oda emberismeretben, hogy felismerd a megfelelőt, túlzott jelentőséget tulajdonítasz a külsőségnek.
2023. febr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy csak a külsőre megyek, mert ugyanúgy utasítottam el jóképű srácot, akinek nem jött be a személyisége. De igen, számomra a vonzalom is fontos (ezzel nem azt mondom, hogy nekem egy model kell).
2023. febr. 27. 21:16
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Stresszel, túl gondolod, vagy egyszerűen leblokolsz, emiatt van.

Én is hasonló voltam régen

2023. febr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8 Sokan vannak ezzel így.


Kérdező, próbálj olyanokkal (is) beszélgetni, akik külsőre megfognak téged. Próbáld szokni, hogy neked tetsző fiúval beszélsz, és előbb utóbb könnyebb lesz a helyzet.

2023. febr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lehet ezt gyakorolni, picit mindenképp. Minél jobb leszel kommunikációban, annál kevésbé fogsz izgulni. A másik tipp, hogy valld be a srácnak is, hogy zavarban vagy a beszélgetés közben.
2023. febr. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!