Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy lánynak megmondtam, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak megmondtam, hogy elég ribis, erre azt mondta, hogy csak azért utálom, mert kilóg a sorból?

Figyelt kérdés
:DDD Ez micsoda? Tehát megmondtam, hogy nem kéne ribiskedni és könnyűvérűnek lennie, erre azt mondja, hogy csak azért utálom, mert kilóg a sorból?
2023. márc. 7. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Ennyi

Neki az a természetes, hogy fűvel fával ba*ik, másnak meg nem

2023. márc. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk? Nem derül ki, hogy mitől ribis, és hogy tényleg az e.
2023. márc. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én max arra tudnék gondolni, hogy úgy értette, hogy csak addig tartod riboszómának, ameddig nem kaphatod meg őt. Más értelmet nem igazán találok ebben.
2023. márc. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

És neked mi a fsz közöd van az ő életéhez?

Semmi.

2023. márc. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

A "kilóg a sorból" kifejezést nagyon sok értelemben lehet használni. Attól függ, éppen mire értette. Ezt így nehéz megmondani.


Pl az én barátnőm egy kifejezetten introvertált személyiség, alig vannak barátai, 8 éve van kiközösítve és elég komoly szociális problémákkal küzd, ezért ő is kilóg a sorból, de semmi köze a prostitúcióhoz és egyéb ilyenekhez.

2023. márc. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vagy arra értette ezt, hogy ő más, mint a rendes lányok, azaz kilóg a sorból, vagy amit #3-as írt.
2023. márc. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Ribiként azért nehéz kilógni a sorbó, mikor valójában szinte csak belőlük áll a sor... :D
2023. márc. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább pont hogy nem kilóg a sorból, hanem BEÁLL a sorba.
márc. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!