Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon gaz ha 17 eves vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gaz ha 17 eves vagyok es meg soha se volt baratom? +sulivaltas?

Figyelt kérdés

nemsokara 17 eves leszek es meg nem csokoloztam, nem randiztam es nem volt kapcsolatom. szerintem az egesz osztalyban en vagyok az egyetlen aki nem jart vagy kavart meg senkivel. de nem ezert szeretnek part talalni, hanem mert kicsit maganyosnak erzem magam igy. szeretnek egy fiut az eletembe akinek en vagyok a hercegnoje es o az en hercegem. tudom, hogy ez igy gyerekesen hangzik es elegge el van rugaszkodva a valosagtol, de valahogy igy kepzelem el az elso kapcsolatomat. mar a csaladom is piszkal hogy mikor lesz mar baratom.

csak az a baj, hogy

1. kicsit nehezebben baratkozok mint az "atlag", nem tudom miert. (es a gimi elott nem volt ra szukeg,jol osszeszoktunk altalanosban, ezert nem is akartam uj kapcsolatokat kiepiteni. de most erzek valami valtozast magamban, mintha kifejezetten szeretnek uj embereket megismerni (elsosorban A Fiut)). de nehezen tudok beszelgetest kezdemenyezni, vagy fenntartani. viszont ha valamilyen csoda folytan sikerul osszebaratkoznom valakivel akkor azelott nem szegyellem az "orult-enem" es megmutatom, hogy milyen bolond vagyok igazabol (elmondasok alapjan ez nagyon vicces).

2. a barataim sajnos tipikus streberek. nagyon aranyosak, imadom oket, de nem tudok elmenni veluk bulizni hogy ott ismerkedjek. raadasul az osztalyomban a megszokottnal is nagyobb a klikkesedes, ugyhogy az szoba se johet hogy odamegyek egy masik barati tarsasaghoz, mert nagyon furan venne ki magat, ez 1000%.

3. oke, sokak szerint nem a kulso a fontos, hanem ami belul van, bla bla, de minden letezo himnenu szivesebben menne oda egy kb 165cm-s, szep arcu, jo alaku lanyhoz, mint hozzam. mert nagyon magas vagyok (180 es 185 cm kozott nem tudom pontosan), meg mindig pattanasos vagyok es az arcelrendezesem se olyan szep, raadasul kicsik a melleim es nincs kerek fenekem vagy feszes combom stb.

szoval kivul-belul elegge visszataszito jelenseg vagyok.

4. a fiunak (aki sokaig tetszett) baratnoje lett, sajnos mocskosul aranyosak egyutt, szoval biztos, hogy beken hagyom oket.

5. vilag eletemben a tavolbol figyeltem az aktualis kiszemeltem es vartam arra, hogy a tengerparti naplementeben megkerje a kezem. termeszetesen ez nem tortent meg, mindig csak osszejott valaki massal.


es most, miutan leirtam a bajaimat jonnenek a kerdeseim

1. hol ismerkedjek?

2. hogyan kezdjek bele egy beszelgetesbe es hogyan vigyem tovabb? nem kerdezhetem meg egy random embertol hogy mi a kedvenc filmje amikor a nevet se tudom.

(ha lehet valami olyan temat mondjatok amibol nem vagjak le rogton hogy ez nem "termeszetes", esetleg kisse eroltetett a reszemrol)

3. nem szeretnek toxikus baratot. ezt hogy tudom kiszurni?

4. nem ez a legfontosabb, de talalok olyan sracot aki magasabb nalam?

5. ha latok egy szamomra szimpatikus fiut mondjuk a metron, akkor hogy kerjem el az instajat ugy, hogy ne tunjek ramenosnek?


gondolkoztam az iskolavaltason. nem a fiuzas miatt, nyilvan. hanem peldaul:

-nem erzem tul jol magam ebben az osztalyban. nem bantamak meg semmi ilyesmi, csak nem szoktam hozza hogy a "nyomik" koze tartozzak, nem vagyok benne az osztaly kozpontjaban (annak ellenere, hogy visszahuzodo voltam, altalanosban a menobbek koze tartoztam).

-nem ez volt az alomoskolam, nem olyan se az oktatas szinvonala, se a tanarok mint amilyet elkepzeltem/vartam.

-az iskola szervezese katasztrofa, az esemeny, pl a tavalyi osztalykirandulas elotti reggelen meg nem tudtuk, hogy mikor es hol talalkozunk.

-az ofonk utalja az osztalyt es nem is foglalkozik velunk. soha semmit nem tudunk pl mikor lesz szunet.

-az suli epulete gusztustalan. szinte undorodom a belepestol (eltekintve az altalanos iskolaindoritisztol is).

-kineztem masik iskolat, sokkal szebb, kulturaltabb mint a mostani, a szinvonal is magasabbanak tunik. nezelodtem kicsit es szivesen mentek vissza osztalytalalkozora a volt diakok. jelenleg ott tanuloktol nem lattam semmi visszajelzest. csak felek attol, hogy nem fogok tudni beilleszkedni.


szerintetek mi legyen az iskolammal? valtsak vagy maradjak? nem olyan veszes, csak megis...

es a partner talalas? valami jo tanacs?

ha valaki valaszol annak elore is koszonom.



#iskola #partalalas
2023. márc. 20. 23:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

A legnagyobb probléma szerintem az önbizalmaddal van mivel a leírtak alapján nincs. Először talán ezen kellene dolgoznod mert bár tudom nagyon nehéz de mérföldeket szépít rajtad ha viszonylag magabiztos vagy. A magasságod átlagon felüli az igaz, de hidd el biztosan van olyan akit nem zavar. Ami a pattanásokat illeti ha nagyon zavar keress egy jó kozmetikust és ha nem hormonális problémák miatt jönnek ki akkor ő simán kikezel majd. Nekem is durván olyan volt az arcom, évekig vártam hogy elmúljanak mondván majd kinövöm aztán pedig különböző kozmetikai szereket próbáltam de nem segített semmi. Végül gyűjtögettem és elmentem egy kozmetikushoz, aki elég jó krémekkel dolgozik (nem mindenféle gagyi illololajokat ken a bőrre hanem márkás dolgokat) és csodát tett velem mert 3 hónap alatt szinte alig maradt valami. Persze nem azt mondom hogy ez nálad is biztosan így lesz de ha gondolod egy próbát megér. Az arcberendezésed nem tudom milyen de kétlem hogy annyira csúnya lenne inkább csak az önbizalomhiány miatt láthatod annak. Az alakoddal pedig a leírtak alapján szintén nem lehet baj. Hidd el hogy annak a fiúnak aki téged magadért szeret nem fog számítani hogy mekkora a melled vagy a feneked. A lényeg egyébként az egész ismerkedésben hogy ne erőltesd. Minél jobban akarod annál kevésbé fog sikerülni mert rágörcsölsz. Egyébként szerintem sokkal hamarabb lesz kapcsolatod ha a belső tulajdonságaiddal veszel le valakit a lábáról akármilyen hihetetlennek hangzik ez. Csak nézz meg 1-2 lányt akik azzal szereznek barátot hogy mindenüket kirakják... 10-ből 9-szer nem is boldogok mert a srácokat csak az érdekli hogy néznek ki. Aztán jön a szakítás alig 1 hónap múlva. Szerinted az jobb? Mert szerintem nem ugyanis folyamatosan csak sérülnek.


Ismerkedni amúgy nyugodtan ismerkedhetsz a suliban, biztos vannak programok. Nem csak az osztályod létezik szóval esetleg szétnézhetnél máshol is. Az egyik barátnőm pl. a sulis társasjátékesten ismerte meg a barátját szóval ilyen is van.


A beszélgetést továbbvinni mindig a témától függően lehet sajnos erre nemigen van általános tipp. A lényeg hogy te is légy érdeklődő és kérdezz vissza meg ilyenek.


A toxikusságot kiszűrni elég nehéz főleg az elején. Leginkább abból tudod majd észrevenni hogy a srác mennyire tartja tiszteletben a dolgaidat, mennyire próbál kontrolálni. Ha pl érzelmileg zsarol hogy az legyen amit akar az már nagyon toxik. Vagy ha mindenféle szép dolgokat mondd neked hogy így szeret úgy szeret és te vagy élete értelme de mellette más lányokkal is flörtöl meg össze vissza ismerkedik az szintén red flag. De a lényeg itt is az hogy ha valakivel vagy érezed jól magad és ne azért maradj egy kapcsolatban mert félsz hogy nem lesz másik.


A suliváltást pedig te érzed. Ha 17 vagy akkor kb 11.-es lehetsz tehát nincs már sok hátra és végzel (amennyiben 4 évfolyamos középről van szó). Erre az időre lehet nem éri meg váltani már de ha nagyon rosszul érzed magad a sulidban akkor menj. Azzal viszont számolj hogy az új osztályod már egy összeszokott csapat lesz tehát neked is tenned kell majd azért hogy bekerülj közéjük és beilleszkedj. Megjegyzem a nyomik között is lehet ám boldog az ember. A csoda nagy státusz semmit nem fog számítani mikor elballagsz és nem látod többé ezeket az embereket. Én sem a nagymenők közé tartoztam de remek barátaim voltak, akikkel jól tudtam magam érezni. Sütizni meg kávézni jártunk, nyaraltunk és ahogy nőttünk még a bulizásra meg az ivásra is rádumáltam őket. Szóval lehetsz te menő ha a batátaidat nem érdekled és otthagynak a szórakozóhelyen részegen. Akkor sokat nem ér a státusz.


Mindenesetre sok sikert kívánok! Remélem megtalálod a boldogságodat és tudtam segíteni. Csak ne add fel és ne sajnáld magad. Hidd el akinek meg kell találni téged az megfog:)

2023. márc. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

sziaa, koszonom, hogy valaszoltal!


ebben az onbizalom-dologban lehet valami, megprobalok valahogy dolgozni rajta. a kozmetikuson en is gondolkoztam, de nem ismerek senkit ebben a temaban, az interneten meg mindenki azt ir amit akar, ugyhogy arra nem tamaszkodhatok. megmondod legyszi, hogy hova jartal?


az iskolamban sajnos nem jellemzoek a delutani programok, az ottalvos kirandulasokkor meg mindig kozbejott valami, igy oda nem tudtam elmenni, de majd beleasom magam a temaba egy kicsit jobban, hatha sikerul valamit talalnom.


10.-es vagyok, mert evvesztes voltam, de nem annyira veszes a helyzet, szoval egyenlore maradok ott ahol vagyok.


koszi megegyszer hogy valaszoltal, sokat segitettel.

2023. márc. 21. 22:52
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem vagy egyedül, aki nem "kavart" még, meg ilyesmi. Én fiú vagyok és ismerem a fiúkat, na ott 50-50 akinek volt barátnője, és akinek volt is max 1-2, 10 fiúból 1db aki "kaszanovának" születik, nagyon sokan viszont 20 éves korig nem tapasztalják meg mi az a "barátnő". Szóval ne legyél annyira biztos, hogy egyedül vagy ezzel, szerintem lányok közül se. Egyébként nekem sosem volt kizáró ok sem a magasság, sem a pattanás, sem a kis mell meg ezek. Egy dolog nem tetszik a túlsúly, onnantól kevés lány van akire nem mondanám, hogy ne tudna szép lenni, ha foglalkozik magával. Ne aggódj, és fejleszd magad, akkor elkaphatsz majd egy értelmes srácot, nehogy a bunkó szar alakokra menj!!!!
2023. márc. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
17 évesen nem gáz, de fura, hisz lány vagy.
2023. márc. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

16 éves fiú vagyok, de magamra ismertem a leírtaid egy részében. Nekem se volt még senkim, de körülöttem már mindenkinek és én is vágyom a beteljesült szerelemre. Én is a suliban a "nyomikhoz" tartozom és ott vannak nagyon kedves barátaim, pedig én szeretnék ebből a szerepből kitörni. Kevés az önbizalmam, nagyon nehezen ismerkedem és beszélgetni sem tudok túl jól.

Nekem annyi a szerencsém, hogy vannak előző sulimból és edzésről 2-3 barátom és testvéreim, akikkel elég jóban vagyok, viszont ők nagyon szociálisak. Velük eleinte rosszul éreztem magam és csalódtam magamban, hogy nem vagyok képes hozzájuk hasonlítani, de később felvettem az ő viselkedésüket és nekem is több önbizalmam lett, ha velük vagyok, mintha új ember lennék. Az embert tényleg meghatározzák a barátai, azokhoz kezdesz hasonlítani akikkel sok időt töltesz és ez így van.

Neked nincsenek barátaid/ismerőseid előző sulidból, más helyekről vagy testvéreid? Tőlük tudsz segítséget kérni, esetleg, ha több időt töltesz olyan emberekkel, akiket ismersz, de nincs szoros kapcsolatotok, akkor megszokod hogyan kell "idegenekkel" kapcsolatot teremteni, illetve beszélgetni is.

Külsőre meg én szeretem a magas lányokat (mert én is magas vagyok), a pattanás elmúlik majd, csak ne piszkáld és otthon tudsz mozogni a szebb alakért. Ez nekem is nehezen megy, de, ha nem gondolkodsz csak csinálod, akkor rendben lesz.

A ne gondolkodj, csak csináld jó taktika, önbizalom növeléséhez lépj ki a komfortzónádból és lépj olyan helyzetekbe, amit végig kell csinálni és nem tudsz elmenekülni belőle. Ha ott vagy helyben és akkor jó döntést hozol, akkor sikerélményed lesz és nő az önbizalmad, ha meg nem sül el jól, akkor meg ez van, rosszabb nem lehet, szóval nincs vesztenivaló. Én most jelentkeztem egy egyhetes ottalvós Nyári táborra, ahol csak 3 embert ismerek felületesen, amin már most stresszezlek, de nagyon várom már, mert tudom, hogy ott van lehetőségem ismerkedni és a többi ember is nyitott lesz. Ha neked nincs ilyen lehetőséged, akkor mondjuk vesd fel egyik barátodnak, hogy szervezni kéne valami találkozót vhol vmikor és hogy hívjon meg még vkit akit nem feltétlenül ismersz. így könnyen és "fájdalommentesen" meg lehet ismerkedni bárkivel és szép lassan, ha ezt csináljátok kialakulhat egy újabb klikk, egy kis vérfrissítés jót tesz.

Ne gondold azt, hogy nem vagy rá képes, mert sosem tudhatod hol vannak a határaid. Ne add fel, de ne is görcsölj rá, hanem törekedj a célod felé. Illetve a zenehallgatás nekem bevált, ha pörgősebb durva zenét hallgok, akkor nekem nagyonn lesz az önbizalmam.


Remélem segíthettem

(Most úgy beszéltem mintha nagyon bölcs lennék xd)

2023. márc. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 NTBS ***** válasza:
69%
Egyáltalán nem gáz.
2023. márc. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Gáz...


De nem ez a leggázabb, viszont fogadok nem jársz se edzésre, se szórakozni, nincs elhivatott hobbid, nem vállaltál még soha önkéntesmunkát, kirándulni se jársz senkivel, de mégcsak komolyabban sportolni sem sportolsz...


Igazából miről szól az életed?


Hát ez az...

2023. márc. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Miben gáz? Sosem tartottam magam csúnyának, de mégsem jött össze kapcsolat közel 20 éves koromig, mert nem éreztem magam késznek rá. Persze, lehet jó, ha valakinek előbb összejön, de abszolút nem éreztem, hogy bármiből is kimaradtam volna. Az a baj, hogy ma már mindenki 15 évesen ezen szorong, mintha párkapcsolaton kívül nem lenne élet. 17 éves GYEREK vagy, semmi gáz nincs abban, ha még nem volt párkapcsolatod. Azt viszont garantálom, hogyha ezen görcsölni kezdesz, akkor jóval nehezebben fog összejönni a dolog.
2023. márc. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%

"de mégsem jött össze kapcsolat közel 20 éves koromig, mert nem éreztem magam késznek rá."


Ez baromi nagyfokú korlátoltságra vall!


Egyszerűen hagyni kell a dolgokat megtörténni, mert valójában NINCS mire felkészülnöd!


Ami történik az legoptimálisabb esetben is csak 50% -ban függhet tőled, és még ahhoz is baromira jó önismeret kell, nameg a random faktor teljes kizárása ami ugyebár lehetetlen!


Szóval ennyit a felkészülésről meg a korlátolt érzésekről...


Az összes alkalom amikor úgy gondoltad, hogy ez igy volt helyes elszalasztott lehetőség volt amely sosem ismétlődik meg többé!


Én erre az "igenember" film után jöttem rá, és gyökeresen megváltozott az életem.

2023. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Sosem lehet úgy nekiindulni bármilyen kapcsolatnak, hogy akkor ez most vagy a sírig fog tartani, vagy ha nem akkor már neki se álljunk :D


Ha szex kell szexelj, ha több kell akkor vidd tovább és szexelj mégtöbbet azzal akit választottál!

2023. márc. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!