Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tovább, ha leszolíttam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább, ha leszolíttam egy lányt?

Figyelt kérdés

Nagyon introvertált vagyok, nehezen megy az ismerkedés.

Sikerült rászánnom magam, hogy leszolítsak egy lányt, igazából kettő lányt szólítottam le. Mert a barátnőjével ücsörgött egy padon.

Beszélgettünk de közben mennem kellett és elkértem a lány instáját, viszont a barátnője is megadta a "biztonság kedvéért".

Most ilyenkor mit várnak el? Mindkettőjükre írjak rá, vagy miért adta meg a másik lány is az elérhetőségét?

Mennyi időt várjak, hogy ne legyen túl nyomulós?



2023. márc. 26. 03:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Melyik lany tetszik? Melyik aki szivesebben beszelt veled?
2023. márc. 26. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem kérj még egy személyes találkozót mindkettőjüktől.


Figyeld meg az összesítő reakciót, amelyet észlelsz. Esetleg kérhetsz még egy harmadik ilyen találkozót...


Egyelőre jobb ötletem nincs. (Nem egészen biztos, hogy a barátnője lehetett. Nem voltak véletlenül ikertestvérek? Esetleg testvérek?)


Unokatestvérek? Volt osztálytárs? Kb. életkor? Öltözködési stílus? Testalkat? Hajviselet, illetve szín? Szemszín?

2023. márc. 26. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%
Gruppen!
2023. márc. 26. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

3-as válaszoló: van rendesen humorérzéked, így hajnalban! :D


De szerintem ez igazán mégsem annyira célravezető ötlet a Kérdezőnek.


A napomat viszont feldobtad! Köszi! :D


2-es voltam.

2023. márc. 26. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
Pedig lehet hármasban akarják nyomni.Vagy annak a csajnak nem jössz be,aki neked tetszik,a másiknak meg igen.
2023. márc. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
2-tessel értek egyet. Találkozzatok csak azzal a lánnyal kettesben, a másikkal nem foglalkoznék.
2023. márc. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a barátnője itt csak a védelmező szerepét vette fel. Vele nem is kell törődnöd, csak azzal, aki tetszik.
2023. márc. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#1 amelyektől előbb kértem el, a másiktól nem is terveztem, de mindkettő csinos

#2 Gimisek és osztálytársak.

#3 lehet titokban azt akarnak :D

#7 lehet akkor csak teszt valami teszt volt? Hogy mit fogok csinálni?

2023. márc. 26. 09:41
 9/13 anonim ***** válasza:
23%
3 as vagyok. Jah humorom az lehet van hajnalban. Mas se nagyon. De örülök annak mindenképp, hogy feldobtam a napod!
2023. márc. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
#8 Nem teszt volt, hanem le akar ő is csekkolni. A jó barátnők ilyenkor védik egymást.
2023. márc. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!