Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem lehet a probléma? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lehet a probléma? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az elmúlt egy évben 8-szor tettek “barátzónába”, de sosem indokolták meg az illetők, hogy miért is. Volt, hogy szerintem túl korán mondtam meg nekik a szándékomat, volt, hogy csak szimplán nem kedveltek. Most is reménytelenül szerelmes vagyok egy lányba, de akárhányszor iskolán kívüli programra hívtam volna, kibújt a lehetőség alól, arra hivatkozva például hogy fáradt. És elképesztően elegem lett a dologból, nagyon kiábrándító minden nap reménytelenül próbálkozni. Sajnos akárhányszor kezdeményezni próbálok mostanában más lányokkal, sosem, de sosem érzem hogy bármi vonzalmat is éreznének irántam, mintha rám semelyik lány sem tekintene potenciális partnerként. Ha elkezdek beszélgetni velük, teljes passzivitást mutatnak, akármilyen témát hozok fel. Életemben egyszer éreztem vonzalmat egy lány felől, de akkor nem lett szép vége a vonzalomnak, és mindig ha erre gondolok, felszakadnak a sebek a lelkemen. Kipróbáltam minden “csajozós” taktikát, amit csak ismertem, de sose jöttek be. Tudom magamról hogy nem adom fel egykönnyen, de mindig ugyanaz a forgatókönyv történik meg, és a monotonitás az egész próbálkozás sorozatban egy kellemetlen, fojtó érzéssel és teljes reményvesztettséggel tölt el. A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnék kitörni ebből a körből? Hogyan érjem el hogy valaki igazán vonzalmat érezzen irántam, és ami fontosabb, ki is fejezze mindezt? S mit tegyek ha kifejezik a vonzalmat irántam? Nagyon de nagyon nem szeretném elrontani.


Köszi ha eddig végigolvastad!



2023. ápr. 12. 01:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Le tudnád azt írni, hogy alapvetően hogyan csajozol? Csak mert ennyi infó alapján nehéz bármit is mondani.
2023. ápr. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igyekszem minden nap szót váltani velük komolyabb témákról is, olykor ‘flörtölök’ velük, megdicsérem az aznapi kinézetüket, stb. Két-három héttel a megismerkedés után pedig elhívom őket valamiféle iskola utáni programra, leginkább kávézni.
2023. ápr. 12. 08:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rágörcsölsz. Inkább saját magad fejlesztésébe ölj energiát, es majd maguktól tapadnak a lányok. Egy kozepesen vonzó de sokat kaparó srác kevesbe erdekes mint egy vonzó, de laza.

En pl 2 honapot huzogatós appoztam, nem nyomultam arcba senkire, es 9 dugós kapcsolat illetve egy komolyabb kapcs kerekedett ki belole, 18-21 eves lanyokkal. Akirol nem verodnek vissza a hullamaim, azt ejtem, ha valaki emiatt dolgozni kezd ertem, azt értékelem. Idovel beletanulsz.

2023. ápr. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nonameboi ***** válasza:
100%

Nincs semmi baj veled, csak legyél önmagad, az a jó, ha majd valaki azért fog szeretni, ami vagy.

szerintem nem kell mindenképpen kialakítanod egy kapcsolatot egy leányzóval, elöbb-utóbb úgyis megtörténik.

2023. ápr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van nálam is..nemrég el is engedtem a témàt erre a kolléganőm kezdett el kezdeményeznj,most én is érdeklődöm felőle.. Lehet ki fog alakulni valami.. szerintem ìgy lehet..persze ha nem lesz bez semmi az sem érdekel,nem görcsölök rá
2023. ápr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mintha egy lány írta volna a kérdést... Nem vagy férfias az a baj.

Ne mutass érdeklődést senki iránt, légy közömbös, barát és majd ők érdeklődnek.

2023. ápr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!