Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! összejönnétek olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! összejönnétek olyan fiúval aki annyira szociális fóbiás hogy szorong ha le kell menni a boltba?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 12. 19:26
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
75%

Nem is kérte, hogy ápolgassa valaki őt. Támogatásra van szüksége (elsősorban szakemberi, nyilván, de itt a párkapcsolat a téma) nem ápolásra, de ezt egy férfinek nagyon nehéz lehet felvállalni, pont az előbbiekhez hasonló berögzült, ártalmas vélekedések miatt.

Kicsit a számba tudok hányni egyes nőktől, de persze tudom, hogy a mentális zavarok még mindig borzalmasan stigmatizálnak, nemtől függetlenül is.

2023. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
47%
Akkor viszont először meg kell kérdezni a férfit, hogy ő maga mit tesz az állapota javulásáért?
2023. ápr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
90%
A szociális fóbia egy betegség, amit elvileg lehet enyhíteni, de valamennyire megmarad. Ha ezen kívül normális egy lánnyal, akkor simán lehetséges bármi. Egyébként az én barátnőm is küzd ilyen nehézségekkel és semmit sem befolyásol.
2023. ápr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

" ő maga mit tesz az állapota javulásáért?"


semmit.

2023. ápr. 12. 22:47
 15/22 anonim válasza:
100%
Terápiára jársz? Ha nem, mindenképp kellene. Tudom, hogy most azt érzed, hogy nem teszel semmit ellene (és nem is akarsz?), de ha már ezt meglépnéd, az is nagyon nagy előrelépés lenne. Van már nagyon sok helyen online is. Ne maradj meg ebben az állapotban, nem fog semmi jó érzésed származni belőle. Ha majd összegyűjtötted a kellő bátorságot és motivációt is, tedd meg a lépést.
2023. ápr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
28%

Soha nem lesz nőd, ha teher lennél a nyakán. Szociális fóbiás fiúm volt hónapokig, én semmit nem kaptam vissza abból, amit adtam (lelki támogatás). Pedig nekem is van szociális fóbia, bpd, ocd... és ezekre az volt a válasz az ő részéről, hogy "én nem értek ehhez, ne mondj olyat amiről nem tudom, mi az"

Magyarul kit érdekelnek a gondjaid, hagyj velük békén, inkább magyarázd el még hatvanszor, hogy elég jó vagyok hozzád.


Hát nem. Nem volt az. Szexuálisan se kívántam pedig szexfüggő vagyok... annyira mélyen lenézem a gyengeséget, hogy elment a vágyam. Megszűnt. Szóval bocsi, de innentől kezdve aki nekem nem ad lelki támaszt és nálam is sz#rabb állapotú, az felejtsen el.


Én az a nő vagyok, akinek az ösztönei mindenre is hatással vannak. Ha felnézek a páromra, akkor kívánom és szeretek bele, és ahhoz biztonságot kell sugároznia, meg empátiát minimum.

2023. ápr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
szekszfüggő
2023. ápr. 13. 00:01
 18/22 anonim válasza:
100%
Az életed most korlátok közt éled, szükséged van szakember segítségére , tedd ezt meg magadért! Jelenleg érzékeny vagy ebből ki lehet gyógyulni !! Véleményem szerint egy fél évig ne keress párkapcsolatot hiszen több negatív érzésre nincs szükséged ! Szépen lassan kimászol ebből az ember sokszor egyedül kell megoldja a problémáját hidd el sokan vannak ebben a helyzetben mint te! Ami nagyon fontos te tegyél meg mindent a felépülésedért, menni fog !! Sok sikert, ne csüggedj, kitartást!
2023. ápr. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
47%
Hol jönnék vele össze, hogyha mindenhol szorong, ergo nem fogom tudni leszolitani és ő sem fog valószínűleg engem?
2023. ápr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem az ostoba kérdések helyett keress fel egy szakembert és kérj segítséget.

Ez itt és így baromi szánalmas.

2023. ápr. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!