Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek senkinek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy csúnya lány..rendszeresen járok edzőterembe és adok a megjelenésemre is amennyire tudok. Mindig igyekszek jól öltözködni(inkább az elegáns vonalat kedvelem) nyitott személyiség vagyok és szeretek viccelődni. De valahogy akárhányszor randiztam soha nem lett belőle semmi. Mindig lekoptattak. Volt egy srác aki mondta, hogy tetszek neki de most nem lenne ideje egy kapcsolatra és azóta vissza se ír pedig mondta, hogy barátok lehetünk. Nem értem mi a baj velem:c tényleg már annyi embert megkérdeztem, de nem tudták megmondani. Nagyon el vagyok keseredve.

2023. máj. 21. 18:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Majd fogsz kelleni, csak ne keseredj el és ne minden áron akarj párt találni, ne légy görcsös, ne gondold, hogy de jó párkapcsolatban lenni, vagy egyáltalán szerelmesnek, mert a csalódás valós dolog. Inkább csak ismerkedj, majd akad
2023. máj. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Ezt így szinte lehetetlen megmondani.

Ha eljutottal a randizásig akkor külsőre nincs gond.

Valami a személyes beszélgetések alkalmával lehetett problémás.

Milyen idős vagy ?

2023. máj. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok ő pedig 20
2023. máj. 21. 18:10
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
16 éves vagy, ismerkedj veled egykorúval inkább és főleg tanulj, van időd pasizni bőven, hidd el. Meg is fogod unni. xD
2023. máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
96%
Nehogy már 16 évesen össze tőrjön benne a világ, mert még nem volt kapcsolatod. Nagyon fiatal vagy, még van kb négyszer annyi időd találni boldog kapcsolatot, mint amennyit már leéltél. :D
2023. máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
14%
Mert femcel vagy.
2023. máj. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy fiatal vagyok. De ennek ellenére ha szerelmes vagyok akkor az nagyon mély és igazi. Az előző fiút is nagyon megszerettem és mindent próbáltam megtenni annak érdekében, hogy viszonozza. Szeretném tudni, hogy miért nem jött össze:c
2023. máj. 21. 18:31
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert mindent megtettél volna és mert nem szeretett.

Attól, hogy szerelmes vagy attól még nem kell bármit megtenni. Az ilyen lányokat csak kihasználja a legtöbb fiú, azt akarod? Örülhetnél, hogy nem került rá sor.

Tanulj inkább sokat, fejleszd magad, olvass párkapcsolatokról, emberi viselkedésről könyveket, hogy észrevedd, hogy annak a fiúnak, akinek kellesz, aki szerelmes beléd nem kell kitenni semmid. Nem várja el tőled, boldoggá akar tenni, egyáltalán nem szolgát, vagy kutyát akar egy szerelmes fiú.

Eléggé cink, hogy 16 évesen annyira elmegy az eszed, hogy bármit megtennél. Önbecsülés nélküli 0 lányok csak szexre kellenek maximum, úgyhogy szeresd, tiszteld először magad, aztán a tanulmányaiddal foglalkozz, csak azok után fiúzz.

2023. máj. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8%
mi ez a sok c?
2023. máj. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

Ez így annyira kevés információ, hogy ezt neked senki nem tudja megválaszolni.

Lehet, hogy az a fiú nem is akart veled lenni csak kellett neki valaki mert mindenhol azt látja, hogy egyedül lenni gáz.

Kétszer olyan idős vagyok mint te és azt látom, hogy a generációdnak már teljesen mások az elvárásai a másik felé mint régen. Itt most vagy működik valami rögtön vagy eldobom inkább alapon megy minden.

2023. máj. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!