Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges ez így egyáltalán?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges ez így egyáltalán?

Figyelt kérdés

Az van, hogy se nem járok bulizni, se nem cigizek, se nem iszok és semmi ilyesmi.

Vannak barátaim meg minden, de nem találok olyan lányt aki ugyanilyen vagy legalább hasonló mint én.

Ha meg véletlen igen, akkor offol.


Van egyáltalán értelme így barátnőt keresnem, vagy felejtsem el az egészet? Mert jelen pillanatban úgy érzem, hogy sose lesz barátnőm.


16f


2023. máj. 29. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

16 évesen még sehonnan nem vagy elkésve, ne izgulj, nem abban mérik az életet, hogy ki hány férfival/nővel bújt ágyba, hány barátja/barátnője volt.

Próbálj meg olyan közösségeket, helyeket, eseményeket keresni, ahol hozzád hasonló, azonos érdeklődési körrel rendelkező korodbeliek vannak, beszélgess, ismerkedj, és ha úgy esik, egyre többet fogsz beszélgetni egy szimpatikus lánnyal, aztán kapcsolat lesz a végén, csak ne görcsölj rá, tudnod kell élvezned azt is, ha épp nincs barátnőd.

De még egyszer hangsúlyozom, hogy bár a média, a világ ezt tolja az arcodba, 16 évesen még nem kell tenyészbikát megszégyenítő módon ágyba vinned a lányokat, és azzal sincs semmi baj, ha az első barátnőd, csókod csak a húszas éveidben lesz, nem vagy elkésve.

2023. máj. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Sosem voltam ilyen, mégis volt barátnőm. Egyébként meg nem minden lány várja ezt el, volt fesztiválra járó, bulizós barátnőm, én teljesen más voltam, mégis engem választott.
2023. máj. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%
Nem sportolsz esetleg, vagy ilyesmi? Mert ha sportolsz, és mondjuk versenyszerűen, akkor versenyeken is bepróbálkozhatsz egy-két sporttársadnál, aztán vagy sikerül-vagy nem
2023. máj. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Hát figyelj szerintem ezzel semmi baj nincs. Én is veledidős vagyok, lány. Nekem sincs barátom, nem vagyok bulizós alkat, nem cigizek, nem iszok (mármint csak mértékkel, pár kortyot), van egy szép kis baráti társaságom is. Azt hiszem nem vagyok csúnya, normális és nyitott vagyok. A fiúkkal való akár baráti ismerkedés is nehezebben megy nekem, mert mindig zavarban vagyok, de ez van. Igazából gyakran úgy érzem hogy kéne már valaki akire támaszkodhatok (gondolom te is ezt érzed, azért írtál ide), de nem igazán jön össze. Egyébként én úgy vagyok vele hogy az sem a világ vége hogyha egyedül maradok végül, de ez nyilván emberfuggo.

Még annyit szeretnék mondani hogy sose valtozz meg (legalábbis ezeket a leirt tulajdonsagaidat ne változtasd meg) csak azért hogy a lányok jobban bukjanak rád. Szerintem vannak egy páran akik olyan fiút keresnek mint te. Maradj nyitott, és ne add fel, mert ahogy mondták előttem: még rengeteg időd van.

2023. máj. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenki!


#4 neked külön köszi :D

2023. máj. 29. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!