Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy srác, aki tetszett,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, aki tetszett, 12-es. Hétfőn rá írt egy fake fiókra, amiről elkezdtünk beszélni, más névvel, címmel... Stb, aztán véletlen belementünk személyesebb témákba is, és ezért tegnap tisztáztam vele ezt,de csak láttamozott. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2023. jún. 2. 06:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mit tisztáztál? Elmondtad, hogy ki vagy?
2023. jún. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, jobbnak lattam, mint csak hirtelen ne valaszolni. Es igen, gaz ez az egesz, de tenyleg nem gondoltam, hogy ir, es csak tortentek a dolgok magatol
2023. jún. 2. 07:47
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Esetleg próbáld meg élőben tisztázni.
2023. jún. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Semmit,ha van esze akkor innentől ignorál.
2023. jún. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ennyire komoly lenne az ügy? Mármint nem én kezdeményeztem, és nem 1 hónap múlva állítottam oda ezzel
2023. jún. 2. 14:36
 6/8 anonim ***** válasza:
De egyrészt neki valószínűleg nagyon kínos. Másrészt én pl. messziről kerülnék egy olyan lányt aki 14-15 fölött ilyen fake profilokkal szórakozik
2023. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Teljesen megértem, nem fogok azzal kifogásolni, hogy de nem is az én ötletem volt. Tanultam belőle, és holnap írok neki utóljára, onnantól az ő döntése.
2023. jún. 2. 16:48
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Hát, én veled értek egyet. Egyenes dolog volt tőled, hogy elmondtad mi a helyzet, az hogy ő ezt nem értékeli, az ő baja, akkor valószínűleg nem is érdemes arra, hogy folytassátok, ha ettől így elmenekül. Oké, hogy fake profil volt, de ő kezdeményezett, te pedig elmondtad neki az igazat, ennél többet, jobbat nem tehettél volna!
2023. jún. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!