Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy kell csajozni segítsetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell csajozni segítsetek help?

Figyelt kérdés
2023. jún. 5. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
És pasizni hogy kel??
2023. jún. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

13

pl. ráírsz az itteni pasik egyikére, van egy csomó

2023. jún. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#13

első lépés, hogy a kell szót két L-lel írod 😉

2023. jún. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
dehogynem.
2023. jún. 5. 14:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Kulázz egyet a közelében
2023. jún. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#9

eddig ez a leghasznosabb válasz komolyan mondom

2023. jún. 5. 14:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm!
2023. jún. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

Érdekes: eltűntek a betűtípust módosító válaszok, illetve azok, amik erre reflektáltak. Ez valami szabályba ütköző dolog? Nem értem...


A kérdésre: nagyon attól függ, hogy milyen a habitusod és milyen annak a lánynak a habitusa, akit szeretnél meghódítani.

2023. jún. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát én soha nem voltam valami jó benne. De, a következôket szürtem le:

Az ideális, ha a pasi nyomulós. Némelyik nö el is veszti egyböl az érdeklödését, ha nem nyomul az ember ezerrel.

Kezdésnek nézz körül. Csodáld meg azokat akik szimpik. Kezdj el beszélgetni, érdeklődj irántuk, a dolgaik iránt, kérdezz. A sok érdeklödés fontos. Aztán látod, hogy ki az aki szivesen összejönne veled, jeleket adnak stb. Aztán hivogatni kell, vagy irogatni, vagy találkozni és beszélgetni. És fenntartani az érdeklődést. Ilyenkor már kell hogy legyen vonzalom, szikrák a levegöben, szerelem ideális esetben.

Aztán a profi csajozók még jól be is szólnak időnként a nönek, de az már nem biztos hogy a te stilusod. Csak légy önmagad.

2023. jún. 12. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!