Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az milyen tarskeresesi technik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen tarskeresesi technika ha odamegyek a csajhoz utcan barhol (18+) h szia insta kovetoket gyujtok bejelolsz? Aztan ha akar beszelget ha nem nem 1/perc egy csaj megis jobb mint egy tinder. Ki mit mond?

Figyelt kérdés
2023. jún. 24. 02:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Marmint a tema nem 18+ csak 18 evesnel idosebb csajokhoz mennek. Azert irtam tini kategoriaba h ne a kiegett 40-es matronak valaszolgassanak erre.
2023. jún. 24. 02:38
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég elkeserítőnek tűnne, ha ezzel indítanál mintha ez lenne életed legfontosabb célja, ráadásul hátsó szándékkal úgy, hogy egy mondatot sem írtál helyesen. Nem gondolnám, hogy ez jobb, mint egy Tinder. Ha már ott vagy és úgyis leszólítod a csajt francnak nem ott ismerkedsz vele? Ha akar beszél veled, ha nem nem, ott helyben is. Ehhez nem kell az, hogy még utólag rá is írj, keltve benne azt az érzést is, mindenkivel ezt csinálod.
2023. jún. 24. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Insta... 😃 Nőlj fel.
2023. jún. 24. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

"Szia insta kovetoket gyujtok bejelolsz?"


Mi a pék fszáért jelölnék be egy random embert?

Szóba sem állnék veled, minden ilyen leszólítós koldulást utálok, sziaaa, érdekel a gyerekvédelem, sziaa van egy perced rákos gyerekekre, sziaa a kispandák egyedfejlődésének kutatására gyűjtünk, sziaa van egy cigid, a vak anyámnak kell... szó nélkül megyek el az ilyenek mellett, az utcán nem is értem ki áll szóba ezekkel.

2023. jún. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert ki vagy te, hogy akarjalak követni? Mint "tartalom készítő" ( 🤡) mit tennél hozzá az én életemhez egy követéssel? Egyáltalán miért érdekelne a 6 milliomodik senki a semmi életével? Te jobban élnéd az átlag életed, mint én?

Tőlem nem tennéd zsebre amit kapnál egy ilyen kérdésért. Egy beképzelt majomnak gondolnálak. Csajozásnak meg óvodás szint...

Ha csajozni akarsz pont le$7@rom az instádat. Rád lennék kíváncsi, mint ember. Nem arra, hogy éppen hány ilyen lájkvadász átlag alatti szépség dőlt be egy ilyen idétlen dumának vagy miket posztolsz. Vagy ha a posztjaidból derülne ki milyen személy vagy az még rosszabb. Ez azt jelentené számomra, hogy mindent is kiraksz és semmi magánéleted nincs. Köszönöm, nem akarnék egy bazári majom lenni egy sztori posztban, aki csak arra jó hogy mutogasd.

2023. jún. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
A puding próbája az evés. Próbáld ki, max nem sikerül.
2023. jún. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Primitív.
2023. jún. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem célszerűbb lenne, ha közölnéd vele, hogy jól néz ki, szimpatikus és elkérheted e az instáját, mert ettől a dumától inkább cringelnék, mintsem tetszene
2023. jún. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!