Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sűrgős! Hogyan szólíthanék le...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sűrgős! Hogyan szólíthanék le egy lányt ha a barátnőivel van?

Figyelt kérdés

Falunapok vannak és itt dolgozom és hirtelen megláttam a csajt akit már régóta le szeretnék szólítani. Az a probléma hogy 2 barátnőjével van.

Kérdésem az lenne hogy hogyan lehetne korrekt módon leszólítani a csajt hogy ne legyen nagyon fura és tolakodó illeve eljussak odáig ott hogy a telefonszámát is elkérjem? SŰRGŐS LENNE!

Nagyon köszönöm!



2023. jún. 25. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha pultos vagy, hívd meg őket egy körre, vidd ki nekik, “hogy sziasztok lányok ezt a kört én állom, egyébként nagyon jól néztek ki.

Bocsánat igazából csak kifogást kerestem, hogy ide tudjak jönni a barátnőtökhöz, és eltudjam kérni a számát.” Egyébként ismered őt látásból? Vagy ismered valahonnan?

2023. jún. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Hìvd meg őket egy fosatós gyrosra makd lopd el a wc kulcsàt. Hidd el ők fognak leszólìtani téged 😉
2023. jún. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!