Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy szerezzek barátnőt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek barátnőt?

Figyelt kérdés
még nem volt kapcsolatom de nagyon vágyok egyre, hol kellene ismerkednem szerintetek? nem vagyok egy társasági ember, nem szoktam eljárni helyekre, online ismerkedésnél meg még nem volt sikerem

2023. jún. 28. 23:47
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
90%

Hát figyi, ez az ismerkedés dolog olyan, hogy néha csak jön. Aztán néha akkor sem jön, ha direkt keresed. Kiszámíthatatlan.

Légy barátságos másokkal, ismerj meg másokat, az ő barátaikat, csináljatok programokat és hidd el, előbb-utóbb bele fogsz folyni olyan szituációkba, ahol egy lány megtetszik neked. Addig meg szép emlékeket szerzel és jól érzed magadat haverokkal.

Nyilván elsősorban suliban tudod ezt megtenni, de ha jársz mondjuk edzésre meg ilyenekre, akkor ott is vannak haverok akikkel csavaroghattok ide-oda.


A lényeg, hogy ne kergesd, mert belefáradsz. Tedd ki magadat új helyzeteknek, ismerj meg másokat, menjetek helyekre és előbb-utóbb eljön a szerelem is.

2023. jún. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
már leérettségiztem így a suli kizárva, nincsenek barátaim se, nem szoktam edzésekre járni
2023. jún. 29. 01:54
 3/51 A kérdező kommentje:
írtad hogy tegyem ki magam új helyzeteknek de hogy? nincs ötletem hova mehetnék meg ilyenek
2023. jún. 29. 01:58
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok ahogy a kérdező.En sem tudok ismerkedni stb. Ezért elkezdtem airsoftozni hetente 1szer 2 szer megyek.S szép lassan kialakul.Bar amikor oda megyek félek a társaságtól de játék közben elmulik.
2023. jún. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
96%
#2 Barátok nélkül kb. esélytelen ismerkedni.
2023. jún. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim válasza:
84%
Nézz ki az utcán egy nőt aki tetszik, majd kloroformos törlőkendővel takard le az arcát.
2023. jún. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

4

airsoftozni lányok is járnak? ez nekem új, bár engem nem érdekel az airsoft így valszeg sose fogok menni de azért köszi a tippet

2023. jún. 29. 12:56
 8/51 A kérdező kommentje:

5

de minek kellenek ehhez barátok? a barátok és a párkapcsolat 2 külön dolog, ez olyan mintha azt mondanád hogy targonca jogsi kell hogy tudjak autót vezetni

2023. jún. 29. 12:57
 9/51 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező.

Szoktak lenni.De nem nagy számban.Játékokban 95%-a férfi.De ugyan úgy társaság ott van.Lehet hogy össze barátkozó valakivel s utána megismerése egy lányt.

Enni nem olyan rég kezdtem.

2023. jún. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
100%
Jah 4-es voltam
2023. jún. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!