Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg léteznek ilyen fiúk?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg léteznek ilyen fiúk? "Neki csak úgy megy a szex, ha érzelmek vannak mögötte"?

Figyelt kérdés
Sokat szemeztünk régebben, egyszer-kétszer beszélgettünk, de nem komolyabban, bejöttünk egymásnak, egyértelmű volt, és most volt egy buli közös haverokkal, mindketten ittunk, csókolóztunk, és hajlandó lettem volna többre is, de ő azt mondja, hogy ez neki így nem megy, nem is ismer. Ez valós indok, vagy csak le akart rázni?
2023. júl. 19. 11:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
lehet meleg volt az illető
2023. júl. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Igen, én is ilyen vagyok. Ez nem azt jelenti, hogy érzelmek nélkül nem működik maga a szerszám, viszont élvezni sem fogom.


Összehasonlításképpen...


Ha egy olyan nővel vagyok együtt, akit szeretek és gyengéd érzelmek fűznek hozzá, akkor a legjobb esetben 1 órát bírok ki elsülés nélkül, de ez nagyban függ attól, hogy mennyire vagyok benne érzelmileg, mert nem csak a saját érzelmeim keltette vágy csökkenti ezt az időtartamot, hanem pl. az általa küldött visszajelzések is szex közben.


Ellenben egy olyan nővel vagyok, akihez nem fűz semmi, akkor akár két órán keresztül is gyűrhetem a lepedőt, akkor sem fogok elsülni és bemondja az unalmast mind a kezem és mind a lábam, másnap meg majd felfordulok az izomláztól. Na most, ha ez nem elég, akkor még jön az, hogy felfordul az egész dologtól a gyomrom, szex után azonnal elhúzok még a közeléből is, hozzám se merjen érni a következő fél órában annyira undorodom magamtól. Ha nem is megy tönkre a kapcsolat, akkor is borzasztó energiabefektetéssel jár az, hogy megmaradjak mellette és ne lépjek le rögtön.


A legdurvább eset az volt, mikor elvesztettem a szüzességem. 2 órán keresztül csináltuk, semmi eredmény nálam. Bemondták a kezeim és lábaim az unalmast, akkor jött 1 óra orális szex és még akkor is semmi, majd a végén még próbálta egy órán keresztül a kézimunkát és akkor se tudtam elsülni. Ekkor mondtam, hogy elég volt és inkább hagyjon békén. Na most az egy csütörtöki nap volt. Akkor láttam először, már pénteken átjött hozzám, akkor csináltam először. Semmi másért nem mentem bele, csak azért, mert a sok éretlen hülye gyerek az osztályban mondta, hogy ez mennyire jó, hát nagyon jó volt. Utána nagyon sokáig nem tudtam ránézni egy nőre sem. Ellenben mai napig megmaradt ez a dolog, ha a nő nagyon sietteti és túl akaratos, az konkrétan elronthatja az egészet és nem lesz belőle normális kapcsolat, míg vár egy kicsit és megszeretem, akkor már minden rendben.


Ezért van az, hogy mindig figyelmezettem a delikvenst, hogy akarhatja, nem kötelező neki várni, hogy valami érzelem kialakuljon, de vállalja a felelősséget, hogy az volt esetleg az első és utolsó alkalom köztünk, mert ha kiábrándítóan viselkedik, akkor köszönés nélkül lelépek és többet meg sem fogom ismerni.


Egyébként sokszor szenvedtem ez miatt és nagyon sokszor kérdeztem magamtól, hogy miért születtem ilyennek, de mára elfogadtam. Talán annyiból jobb, hogy nem vagyok olyan mint a nagy átlag, akik egy nőben folyamatosan csak szexet keresik és nem foglalkoznak velük, csak az arcukba hazudják, hogy mennyire szeretik, hogy még hamarabb megkaphassák. Esetemben egy nő szavak nélkül is tudni fogja, hogy szeretem-e, ennek azért örülök és minél jobban szeretem, az átlag 1 óra annál jobban lecsökken. Tudod manapság erre nincs igény, most az a trend, hogy isznak két korty kommersz szart, elmennek a bokorba döngetni és azt hiszik a kisgyerekek, hogy micsoda érett és trendi dolgot csináltak, amitől én mindig is hánytam.

nov. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!