Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék idősebb de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék idősebb de művelt férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy gimnazista lány vagyok. A velem egykorúak szinte úgy sosem érdekeltek. Nyilván van egy két barátom aki velem egykorú viszont ezt leszámítva nem sok érdeklődést mutatok a kortársaim felé. Mindig az idősebb férfiak keltették fel az érdeklődésemet, és szeretnék is ismerkedni viszont nem tudom, hogy ezt hogyan tudnám megtenni és ebben szeretnék segítséget kérni. Mivel egy művelt intelligens 25-35 éves férfi társaságát keresem. A segítségeket előre is köszönöm!
2023. aug. 17. 15:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Itt is tudsz, vagy társkeresőkön, például elittársponthun.
2023. aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
78%

Ebben a korban a sok évvel idősebb partner esete szinte borítékolhatóan szexre fog épülni, mivel teljesen máshol tart a két fél minden téren.


Magamból kiindulva egy gimnazista lányt nem tudnék igazi társként kezelni és nem tudnám magam férfinak érezni attól, hogy ő oda meg vissza van értem.

Nem lehetne kölcsönös a vonzalom és az érdeklődés.

Főleg annak tükrében, hogy bizonyos téren én is érettebb és komolyabb voltam a korosztályomnál, ezért simán el tudom képzelni, hogy pár évvel idősebb párom legyen, míg a fiatalabbak iránt nagyon nehezen tudok ugyanolyan mértékű tiszteletet érezni.

Szerintem a Z generációnak a Z generáció való.

2023. aug. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
7%
35 fölötti már sok?
2023. aug. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
3%
Én 50 vagyok, az még belefér?
2023. aug. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
26%

3;4:

Pöcsök, gimnazistát írt, nem egyetemistát, kb. nincs 18 éves!

2023. aug. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
14%
Troll
2023. aug. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
9%
37 vagyok, de sajnálom, én inkább 14 évesekre fókuszálok.
2023. aug. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
28%

Szia!


Ha gondolod, írj.


Nekem a hobbim az információ hasznosítás.


Lasd:

- Intelligencia fejlesztés.

- Döntés tudománya.

- Pénzügyi és Közgazdaságtani ismeretek.

- Viselkedés vezérlése.

- Stb.

2023. aug. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

2.-es számú válaszoló,Én nem feltétlenül így látom a helyzetet


7.-es számú válaszoló, Rendkívül vicces vagy

2023. aug. 17. 18:44
 10/18 anonim válasza:
70%
Ismerek olyan 30+ éves férfit, aki 14 évesekkel ismerkedik, mert megrekedt az ő szintjükön. Ő csak minden lány első tévedése tud lenni, semmi több.
2023. aug. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!