Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyha nem nagyon szeretek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha nem nagyon szeretek már eljárni sehova akkor hogyan ismerkedjek lányokkal?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre kevesebb kedvem van elmenni bulizni, gangelni, stb. Mert egyre jobban kezdek bele unni ebbe. Mondjuk ha olyan társasággal mehetek akikkel tényleg jól érzem magamat, eltudok beszélgetni akkor rendbe van. De ezek a barátaim is egyre farsabbak. Például Bs, Campus és egy harmadik kisebb fesztre is elmentem velük. Vagy azért mert unják ők is ezeket, vagy mert nekik össze jött a párkapcsolat. Vannak más társaságok de ők olyanok, hogy mindig full részegek és egy pillanatig nem lehet velük szót érteni. Max buli elején még jó a társaságuk. Egyedül is elmentem néha régen de akkor nagyon szerettem szimplán táncolni is a jó zenékre. Az első két évemben nagyon szerettem bulizni utána mostanság egyre kevésbé.


Suliban és a falumba nincs lehetőség az ismerkedésre. Ki maxoltam mindent amit tudtam nem hozzám valóak elsősorban személyiségileg sem de amúgy sehogy és nem sok lány van. Meg még itthon sem szoktunk nagyon kimozdulni. Általában ha össze is jön a baráti társaság akkor mindig bent vagyunk valakinél, ritkán kiülünk valahova. Meg még ritkábban akarnak jönni bulizni. És most nem nagyon van kiinduló pontom. Van egy társaság akik holnapra elhívtak bulizni megint persze, hova máshova xd?! És ott vannak lányok. Lehet jó társaság annyira nem ismerem őket még. De bulizni annyira így sincs kedvem. Meg nem is biztos, hogy mennek. Én sokkal jobban tudom érezni magamat társaságba ha inkább beülünk egy kocsmába, kiülünk valahova beszélgetni, kirándulunk, utazgatunk vagy házibuliba. De a barátaim még ezeket sem szeretik csinálni.


Most mindenki azt mondja nekem, hogy interneten kellene megpróbálni. De tinderen soha nem fogok ki olyan lányokat akiket valóban komoly szándék vezérelne. Meg sokan azt mondták már jól nézek ki. De valamit mindig elrontok a képeimen. Nem elég trendi, nem jó teljesen a beállásom. Sok olyan van akivel pár mondatnál tovább nem is jutok. Instagram, messengeren hiába írok rájuk. Mert akinek tetszenék is az sem ír vissza. Mert meg sem szokták nagyon nézni az engedélykéréseket egyik lány ismerősöm azt mondta, hogy vannak normális fiúk interneten. De sok közöttük a szatír is. Sok lány ezért nem figyeli már ezeket, de ő nem ilyen mondjuk pedig jól néz ki. Amúgy ha ez valóban így van elég gáz, hogy az ilyenek miatt bélyegzik meg az összes fiút/férfit.


Lehet egyre jobban kezdek introvertált lenni. Lehet csak jó társaságot hiányolom. De ha találnék lányt akkor utaznék is akár ha nem több órát kell akkor napi szinten is. Bulizni is eljárnék gyakrabban persze a barátnőmmel. Azt jobban tudnám élvezni. Talán nem is azzal van a gond, hogy nincs kedvem hozzá. Hanem már csak jó társasággal van kedvem ilyenekhez. Mert ilyenkor mindig jó a vége.


De ezen kívül elvagyok a magam kis világába de barátnőt mégis szeretnék nagyon. Mert attól félek, hogy ez a dolog addig fog tolódni ameddig meg nem öregszem. Én már ha közelítek a 25-höz azt is bőven későinek érezném bármi elő tapasztalat nélkül a párkapcsolatot. Szerencsére addig azért még van időm. Volt már párom de az rövid ideig tartott nagyon. Itthon tanulok suli előtt és után és küldöm be a házi dogákat is, utána néha edzeni szoktam, majd itthon hallgatok zenét, játszok vagy arra használom az internetet, hogy fejlesszem magamat.



2023. szept. 15. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Mi a fa...nak kell regényt írni?Nem lehetne egyszerű eldönthető kérdést feltenni?Vagy eljársz társaságba,vagy nem lesz barátnőd.Ennyi.
2023. szept. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem mintha akkor amikor társaságba jártam volna sokkal jobb lett volna a helyzet mert sosem olyan társaságokat fogtam ki ahol sok lány lenne. Ezt is leírhattam volna.

De ha én nem akarok társaságba se járni valami kis kapu csak van.

2023. szept. 15. 17:59
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Nincs kiskapu.Társkeresőket felejtsd el,otthon ülve hiába vársz.Neked kell elindulnod barátnőt keresni.
2023. szept. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Én nem értem miért csak félig bebaszott állapotban bulizás közben lehet csajozni. Miért nem lehet valakit leszólítani, aki tetszik és ha ráér elhívni azonnal egy 10-15 perces beszélgetésre.

Aki a saját társaságát nem élvezi hogy várhatja el mástól, hogy élvezze?

2023. szept. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ne ezzel a szöveggel gyere már te is megpróbáltam már néhányszor utcán ugyanúgy nem volt jobb a helyzet mint buli után. Mindig ez a süket szöveg. Ha egyszer nincs kedvem kijárni akkor nincs főleg nem egy nagyobb városban egyedül. Valami más kis kapu kell a sok szatír miatt ne, hogy már ne lehessen introvertáltaknak csaja.
2023. szept. 16. 14:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Elenyészően kicsi a valószínűsége annak hogy amikor ép van kedved kimozdulni otthonról,összefutsz egy csajjal az utcán aki szimpi és meg is szólít.Vagy Te mész a lányok után-lenyelve rengeteg visszautasítást-vagy elfogadod a helyzetet.Nincs olyan szabály,vagy íratlan törvény,hogy mindenkinek kell hogy legyen párja.Ha nem állnak sorba érted,akkor teperned kell...
2023. szept. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én is introvertált vagyok és röviden annyit hogy ha nyavajogsz akkor tuti nem lesz csajod. 18 éves koromba voltam utoljára nővel, most 33 vagyok.

Ugyan az a helyzet. Most azon gondolkodom hogy le gyantáztatom magam intim területen aztán go rosszlányok.

De ez is rohadt nagy kihívás úgy hogy szorongok. Állítólag az öledbe pottyanhat egy barátnő akkor amikor a legkevésbé számítasz rá de látod itt az én esetem. Ne szarakodj ha akarsz valamit.

2023. szept. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valaki introvertált még nem antiszociális. A kettő nem ugyanaz!

Párom is introvertált mégis én vagyok a 7. barátnője a 30 éve alatt...

De ha személyesen nem megy ismerkedj programokon (koncert, fesztivál, meccs, szervezett túra stb) vagy online.

2023. szept. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!