Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdjek el vele beszéln...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el vele beszélni újra?

Figyelt kérdés

Régi iskolámban volt egy lány osztálytársam aki bejött.

8.év 1.félévében sokat beszélgettem vele. Aztán a 2.félévben nem igazán beszéltem vele bizonyos osztályomon belüli okok miatt. Nem is írogattam vele meg semmi, igazán nem is nagyon ismer. Én szeretnék vele újra ismerkedni. Viszont szerintem gáz lenne csak úgy ráírni a semmiből úgy, hogy eddig még sosem csináltam. Egy faluban lakom vele. Barátaim közül páran ismerik a csajt.


Valami tanács?



2023. szept. 28. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Írj rá, legrosszabb esetben nem ír vissza


Egyébként meg ha sokat beszélgettetek akkor emlékezni fog rád

2023. szept. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogy nem ismer, a faluban mindenki ismer mindenkit. Valószínű azt is tudja , hogy akarsz tőle valamit. A tanácsom, hogy dobj be kertjébe egy tyúkot, aztán kérd meg, hogy segítsen elkapni.
2023. szept. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne hagyd ki,ha tényleg érdekel! ✨️🤞🌟
2023. szept. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NTBS ***** válasza:
Ráírsz érdeklődve felőle. Aztán válaszol vagy nem.
2023. szept. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!