Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kecskeméten hogyan/hol lehetne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nao kérdése:

Kecskeméten hogyan/hol lehetne ismerkedni tiniként?

Figyelt kérdés
A városban már nincsenek igazán olyan helyek ahol hozzám hasonlóakkal ismerkedhetnék:/ Nem vagyok az a bulizós féle, így sajnos a szórakozóhelyek nem igazán opciók:( Ezt értem barát meg párkeresésre is😵‍💫

2023. okt. 9. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Hobbik kapcsán elmész helyekre és ott találsz hasonló embereket.
2023. okt. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Lány vagy fiú vagy? És hány éves? Milyenek a "hozzád hasonlók", milyen vagy te? Abból hogy nem vagy bulizós nem tudunk meg rólad sokat. Írj magadról ide, vagy privátba! Kecskeméten nagyon sok lehetőség van. Nyilván sokan járnak bulizni de ezen kívül is van ám élet, nagyon jó embereket lehet találni sok helyen

Egy kecskeméti lány

2023. okt. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De lány vagy, kérdező, vagy fiú?
2023. okt. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kiskunfelegyhazan lakom. Ha akarod irj.
2023. okt. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! 15 vagyok. Izsakon lakok. Ha gondolod irj.
2023. okt. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!