Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol és hogyan lenne esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan lenne esélyem barátnőt találnom nagyobb kínlódások, szenvedések és fölösleges/szükségtelen (pl.: rossz helyen kezelése) körök "lefutása"/megtétele nélkül?

Figyelt kérdés

Jelenleg elkezdenék/folytatnék barátnőt keresni magam mellé nyári eleji születésű 17 éves fiúként, de amennyiben nem szügséges, értelmetlen körök/dolgok nélkül, fölösleges dolgokra (pl.: rossz helyen való keresgélés) való időtöltés lehetséges kihagyásával?


Nem vagyok a legjobb kinézetű testartás miatt, illetve kb. vállig érő szőke ápolt hajam van amit általába össze van fogva amikor elmegyek otthonról vagy vannak nálunk vagyis amikor közösségben vagyok, otthon nagyából fele-fele aránban van összefogva. Jelenleg nagyából 1 éve nem sportolok, kivéve iskolai röpizés (2x30-35 aktív perc) amit szívesen csinálnék iskolán kívül is, illetve időnkénti élvezeti séta és biciklizés a tömegközlekedés használata mellett adódóakon kívül, viszont ezt a gyerünk verseny és pusztulj meg akkor is ha nem mész versenyre, folyton nyújsd a maximumot és afelett meg fejlődj félékre egyáltalán nincs igényem, ez volt a fő oka és az ebből adódó nem élvezet, hogy abba hagytam a sportolást az előző helyen. Én inkább maradnék inkább az élvezeti, éljünk neki és fejlődjünk a magunk tempójában külső késztetés, erőszakoskodás részénél ha sportolok. Ennek ellenére viszonylag vékony vagyok (68-70 kg) és 180 cm magas vagyok.


Magamat én ambivertált személyiségűnek (extrovertált és introvertált keveréke, helyzettől függően) tartom, mely ilyen téren a legelején nehézséget okozhat amíg fel nem oldódok picit az illetővel. Főbb hobbiaim az alábbiak: sütés-főzés, horgolás, kötés, zenehalgatás, fotózás, biciklizés, sielés és a napozás is. Mentális problémáim nincsenek, de picit hadarok, képes vagyok dolgokat újra folytatni a semmiből társalgásnál és dolgokkal időnként túl sokat törődni és/vagy áldozni, mint kellene és a kiejtésem/artikulációm se mindig a legjobb, illetve időnként bonyodalmasabban fogalmazok (írásban inkább, szóban nem annyira), de ezeken dolgozok. A családtagok, barátok és ismerősök normális, kedves embernek jellemeznek engem, illetve a többi korosztállyal is könnyen elvagyok és szóba eredek normál beszélgetésekben/témák megbeszélésében erőlködés nélkül. Illetve nem vagyok egy bulizós (szórakozóhelyes, nyomorgós féle) és piálós ember, illetve nem dohányzok és drogozok egyáltalán.


Valakinek van valami ötlete, hogy hogyan tudnék normális és picit fiatalabb (14 és afölötti, de nálam fiatalabb) párt kerestni és találni magamnak? Főként olyan érdekelne, ami helyi és/vagy nem kéne 1-1,5 óránál többet utazni Budapest frekventált helyeiről (érsd Nyugati, Déli, Népliget, Köki stb. helyekről) más városokba.



jan. 19. 22:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A keresésnél a 14 éves az a minimum ami alá bizosan nem mennék keresésileg, mint életkor, lehetőleg minél közelebbi életkorú annál jobb.
jan. 19. 22:26
 2/13 A kérdező kommentje:
2-es, ha akarnék sincs akkora büdzsém vagy félre rakott pénzem, hogy egy pénzemért lévővel és költővel jöjjek össze és/vagy tudjak is magamra költeni az ösztöndíjból az esetleges nem menő/drága helyen lévő randikon felül
jan. 19. 23:30
 3/13 anonim ***** válasza:
32%

Nekem amúgy tetszik a hozzáállásod, valószínűleg azért találsz nehezen barátnőt mert a legtöbb 14 éves, sőt már az az alattiak is rendre bulikban járnak amikor csak alkalmuk van rá.

És még talán jóba is lennénk, ha nem volna legalább 200 km köztünk.

Minden esetre sok sikert a kereséshez, de hidd el hogy előbb utóbb úgyis találsz valakit ^^

És hogy valami hasznosat is hozzáfűzzek, szerintem elsősorban élőben próbálj ismerkedni.

jan. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
4-es, köszi a válaszodat, az utazós rész tömegkózlekedéssel gondoltam föként, nemcsak autóval és tényel előnyösebb ha nem 200+ km van köztünk
jan. 20. 07:07
 5/13 A kérdező kommentje:
4-es, ha szeretnél beszélgetni írj privátba elérhetőségért
jan. 20. 07:08
 6/13 A kérdező kommentje:
3-ast akartam írni, nem 4-est
jan. 20. 15:41
 7/13 anonim ***** válasza:
Hat figyelj, vagy a pénzeddel fizetsz a nőért vagy az időddel. Nincs köztes út.
jan. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7-es, Az idő sem akadáj, mert van jelenleg csomó szabadidőm jelenleg, a pénz sem jelent gondot, mert szerencsére havi 2-3 normális, nem túlárazott helyszínű/programú randira kitelne ha lenne kivel a technikumi ösztöndíjból. Szóval szerencsére mondhatom azt, hogy egyik sem lenne akadály amíg nem hülyeségekre meg fölösleges dolgokra megy el (pl.: túlárazott étterem/éttermekben való kajálás) amíg el lehet azt költeni értelmesebb programokra is (pl.: közös korcsolyázás majd egy pizza valamely közeli, megfizethető és értelmes helyen).
jan. 20. 15:59
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát de pont azzal nyitottad hogy nem akarsz szenvedni stb. most akkor van időd kínlódni vele vagy sem?
jan. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Úgy értem a kérdésben írtat, hogy nem álnék neki rossz helyen keresgélni, ha tudom, hogy semekkora vagy kb semekkora esélyem van elindulni, de az ilyen terü ismerkedés elkezdése után már szívesen raknék bele időd, és inkább ebbe tennék időd, minthogy a párkapcsolat keresésére/kialakítására nem való helyek keresésével tölteném. Remélem így érthető már
jan. 20. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!