Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal lányok! Mit gondolnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok! Mit gondolnátok egy fiúról, aki művelt, intelligens, kedves, jószívű és jó humora van, de nem izmos, pattanásos és kicsi az önbizalma?

Figyelt kérdés

Ezeket a belső tulajdonságokat néhány lány ismerősöm aggatta rám, akiket interneten ismertem meg, nem láttak soha, vagy ha láttak (például egy suliba járunk vagy egy városban lakunk), akkor nem tudták, hogy én vagyok az a rejtélyes személy, akivel sokat beszélgetnek interneten. Azért akartam így, mivel nem szerettem volna, ha a rólam alkotott képet befolyásolná a külsőm akármilyen irányba. Azt szerettem volna, ha csak a belső tulajdonságaim alapján ítélnének meg. Azt mondták, hogy nagyon okos, intelligens és művelt vagyok. A tanáraim szerint is ez így van. Ok, érdekel rengeteg tudományterület (pl.: matematika, nyelvészet, történettudomány, földrajz, természettudományok stb.), művészet (játszom hangszeren és szeretek írni), filozófia stb., amelyekből az eredményeim alapján nagyon jó vagyok, valamint több nyelven is beszélek, de én azért nem mondanám magam okosnak... Vannak nálam sokkal-sokkal okosabb emberek is a bolygónkon... Azt is mondták, hogy kedves, meg jószívű vagyok. Hát nyilván lehet kedvesnek, meg jószívűnek nevezni, aki segítőkész, szeret másoknak segíteni, örömet okozni, tiszteli a lányokat, időseket, meg úgy minden embert általánosságban tisztel, van pár jó szavam másokhoz, de szerintem ez leginkább alap minden ember részéről, nem pedig kimondottan kedvesség/jószívűség. Az is lehet, hogy jó humorom van... Hát attól függ ki szerint. Szerintük, a barátaim szerint, családom, tanáraim, ismerőseim szerint igen, de azok szerint, akik gyűlöltek borzasztó sz@r humorérzékem van. Mindenesetre nagyon örültem, hogy lány valaha mondott rám ilyeneket. :-)))


Kicsi az önbizalmam, nem merek kezdeményezni lányoknál még pusztán barátságot sem, még lány barátaim sincsenek. Azóta nem nagyon kezdeményezek új kapcsolatokat lányokkal, amióta egy lány borzasztóan mocskosan megalázott, szidott, minden rossznak elhordott, miután kezdeményeztem nála és nem jöttem be neki. Kb. sárba tiporta teljesen az akkor is kicsi, de legalább létező önbizalmam... Nem vagyok izmos és sportos (de megjegyzem: sovány, illetve kövér sem, hanem kb. normál testsúlyom, testalkatom van a magasságomhoz és koromhoz képest). Magasnak magas vagyok. Viszont az arcom és a felsőtestem eléggé pattanásos, ami nagyon-nagyon zavar és még lejjebb viszi az önbecsülésem. Pedig próbálok mindent, amit az orvos mondott, de csak nem enyhül, max. időnként.


Lányok! Szóba állnátok velem személyesen? Mit tegyek? Úgy érzem, egyedül fogok megdögleni. Nincsenek lány barátaim, meg barátnőm sincs. :-( Amikor ezelőtt legutoljára kedves volt velem egy lány, az is amiatt volt, mert szüksége lett volna a segítségemre...


16/F



jan. 20. 14:59
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
De akiket megismertem, ők tényleg gyönyörű, szép, okos, intelligens, kedves, aranyos, nőies lányok voltak. <3
jan. 20. 15:13
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Van remény hiszen rengeteg tininek vannak pattanási és kevés a kigyúrt ember az átlagosakhoz képest.Én szerintem szóba állnék veled.
jan. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján a leírás alapján értelmesnek tűnsz, ami számomra sokkal fontosabb, mint az, hogy 120kg-t nyomj fekve vagy a mai "szépségideálnak" megfelelő arcod van-e. Szóval biztos vagyok benne, hogy szóba állnék veled.
jan. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
95%

Kedves kérdező, nem bántásból írom, de nagyon túlpörgöd ezt a kérdést. Persze ez a te korodban egyáltalán nem meglepő, félreértés ne essék, én is hasonló voltam, ezért akarom megosztani a tapasztalataim.

Amíg interneten barátkoztam folyamatosan ezt hallgattam, hogy "sokkal érettebb vagyok a korombelieknél meg így-úgy művelt vagyok", aztán ha véletlenül előjött a kinézet témakör máris jött a ghosting.

Most itt valószínűleg a lányok nagy részétől meg fogod kapni, hogy nem számít a kinézet, meg a személyiség mindenek felett van, de ez ilyen formában nem teljesen igaz.

Kell egy átlagos kinézet, arra már lehet építkezni és ami ténylegesen nagyon fontos az a kisugárzás.

Az emberek megérzik, ha nem bízol magadban, látszik, hogy szorongsz.

Ha nem is nézel ki jól, ezt egy pozitív, magabiztos kisugárzás teljesen ellensúlyozni tudja.

Végy példának engem, nem vagyok egy 10/10-es,körbeugrálnak a csajok típus, nem szólítanak le spontán szórakozóhelyen, viszont mégis voltak már kapcsolataim.

Ezenkívül mégegy paradox dolog van, meg kell tanulnod "játszmázni". Igenis kell egy kis macsóság ha fogalmazhatok így. A lányok nem egy barátnőpótlékot keresnek, akivel naphosszat pletykázhatnak, merned kell határozottan fellépni és nem szabad sosem "körbeugrálnod" őket az ismerkedés során. (persze később már más a történet, de gondolj bele ha rád szállna egy lány, minden adandó alkalommal keresne, mennyire tartanád vonzónak úgy, hogy alig ismeritek egymást pár napja? Szerintem ez inkább ijesztő, mint vágyakozással töltene el.

Van ennek egy "játék" része úgymond, ha valamiért küzdeni kell, az sokkal érdekesebb és kelendőbb, mintha valami spontán a karjaidba hullana, ez oda-vissza igaz mindkét nemre.)


Most hirtelen ezek a dolgok jutottak eszembe, tudom nem ezt akartad hallani, de én személy szerint örültem volna, ha valaki ezekkel a dolgokkal szembesít 16 évesen, csomó felesleges körtől megkímélt volna.


Egyáltalán nem vagy egy veszett ügy, sok sikert és kitartást, előbb vagy utóbb úgy is találni fogsz egy hozzád passzoló lányt!

jan. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Egy picit képmutatónak tűnik ez a bemutatkozás. Biztos nem ez volt a célod vele, de így jön le.
jan. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs veled, ez a nagy izmosság is csak egy trend, ami nem befolyásol semmit
jan. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki a kevés izom miatt mond le rólad, azzal kár foglalkozni, mert hülye.
jan. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#4.

Ezer hála. Köszönöm! Nagyon hasznos volt! :-) Nálam is ez a helyzet...


Mondjuk egyáltalán nem tudom megítélni, hogy hogy nézek ki. Mivel eleve nincs nagy önbizalmam, így nyilván nem tartom magam soha sem jó pasinak, meg azért elég csúnyácskának gondolom magam... De néha van, hogy nézegetem valamelyik képem, és egy idő után azt mondom, hogy azért tűrhető. Ha kicsit sportosabb lennék, meg nem enné ez a rákos pattanás MINDENHOL a bőrömet, akkor akár még egész jó is lehetne. De amikor eszembe jutnak a megalázások, meg a kihasználás, akkor bármennyire is kisfiús, meg depressziós, magamba fordulok, és azt mondom, hogy borzasztóan csúnya vagyok és hogy nem hányom el magam reggel a tükör előtt...


Külső visszajelzések a személyes körömben lévő lányoktól még soha nem érkeztek, ezért egy időben azt mondtam, hogy eszi a fene, felteszek magamról néhány képet egy képfeltöltő oldalra, ahonnan egy rövidebb időtartam után automatikusan törlődnek és a link kimásolásával lehet megosztani azzal, akivel akarom, de amúgy teljesen privát. Aztán felmentem néhány anonim chates oldalra, megkérdeztem a lakhelyet, nevet és kort (hogy nehogy véletlen ismerős legyen), majd kikértem a véleményeket. Hát vegyesek voltak... Valaki azt írta, hogy 10/-1000, volt aki azt mondta, hogy egész jó és még az Instáját is megadta (kár, hogy messze él, meg nekem nincs is Instám). A család szerint megosztó. Bár nyilván senki szerint nem vagyok -1000, de valaki ugyanazt gondolja, mint én jobb kedvemben, valaki meg azt, hogy úgy általánosságban jól nézek ki.


Szóval tényleg fogalmam sincs. Még józan ítélőképességem sincs... Ez r*hadt gáz...


Mit értesz kisugárzás alatt? Én szívesen változtatnék rajta, de nem tudom hogy kell és min kellene... Meg az is gond, ha egy lány eleve meg se szólítana, ha én nem tenném, akkor neki nem a szerelmét és a vonzalmát fogom növelni, hanem szabályosan megváltást adok neki ennek a félbolondnak a próbálkozásaitól. Meg eleve, ilyen külsővel (meg belsőleg sem vagyok bőven-bőven makulátlan, ahogy írtam) hogy tudnék lazán beszélgetni személyesen, mint mondjuk interneten? Lehet, hogy még a humorom sem jön át feltétlenül, ha feszült vagyok...

jan. 20. 21:00
 9/18 A kérdező kommentje:

#7.

Nagyon szép ez a mítosz, de sajnos a valóságmagja a legminimálisabb... Minden lány ezt mondja, aztán ha kedves, akkor ghosting, ha nem kedves, akkor meg minden létező hibám felnagyítva porig aláz. :-(

jan. 20. 21:28
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
#9 És mi a bizonyíték arra, hogy az izomzatod miatt történnek ezek?
jan. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!