Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszerűen nem tudom ......

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem tudom ... kalakulhat e valami szerintetek??? Többi lent! F

Figyelt kérdés
Van egy lány, igazából egy ismeretségi körbe van szóval elég evidens hogy ismerjük egymást. 4 éve kezdtünk el dumálgatni, még akkor fiatal volt, rendszeresen azon kaptam magam, hogy irogatnak a barátnőjével, hivogatnak stb. Viccből visszairtam meg ilyenek, szóval belementem a játékba hisz miért ne? Azóta sok minden változott, ő is idősebb lett. Nem szoktunk gyakran beszélni meg semmi, de mindig lájkolom a képét meg fordítva is. Szóval ilyen baráti kapcsolatnak mondanám, viszont még anno barátnője írta nekem, hogy VICCBŐL elvileg, viccből azt irta hogy a lány szerelmes belém. Most erre nem tudtam mit írni, főleg hogy akkoriban még soknak számított volna a korkülönbség. Szóval ezek után multkor találkoztam vele, egykét eseményen, így véletlen összefutottunk és beszélgettem vele egy kicsit. Tudom tudom ezek nem számítanak semmit de megdícsérte a cipőm meg így meg is kérdezte, hogy most jó lette e a körme. És ez egy kicsit fura volt, mert már egy ideje nem dumáltunk, és nem is én kezdményeztem a beszélgetést meg többen is voltunk a társaságban. Szóval tipikusan csak ilyen small talkok mentek az elmúlt időben, de mégis mintha többet látnék bele , szerintetek ez így van? Most hirtelen nem jutott eszembe több fontos részlet, de én örülnék neki eljön egy randira mondjuk, de benne van a pakliban, hogy csak én látok bele túl sokat aztán ha meg rosszul jövök ki akkor kicsit hatással lehet a társaságra is. Nagyvonalakban inkább azt vettem érszre, hogy éretebb lett, csendesebb viszont még mindig figyel rám, pedig az elmúlt időben kb semmit nem beszéltünk és azért régebben is csak poénból.

máj. 12. 20:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nemsokára itt a nyár, nyugodtan elhívhatod valahová. Sőt, lehet baráti meghívás is, aztán maximum másként alakulnak a dolgok.
máj. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan ráírhatsz, beszélhetsz vele
máj. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél ki írj írokot storyba, hátha szavaz vagy ír
máj. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#1 Egész nyáron elutazok, Június felétől kezdve. Ezt ő is tudja. Amúgy elég laza szóval azzal nincs baj ,hogy írjak neki csak elöbb azt szeretném magamban eldönteni, hogy ez mennyire jó ötlet. Igazából utolsó alkalommal éreztem, hogy az a 1-2 mondat amit váltottunk, sokkal tartalmasabbnak érződött mint mással 10-20. És azt vettem észre amint kettesben maradtunk azonnal kezdeményezett valami beszélgetést, aztán én is belementem ebbe és akkor jöttem rá, hogy nagyon rég éreztem ilyet.
máj. 12. 21:00
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor írj rá, megéri!
máj. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha egész nyárra elutazol, akkor szerintem nem most kéne ezt meglépned. Gondold el, összejöttök, erre 2 hónap szünet...
máj. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#3 Nem rossz ötlet, akár fordítva is lehetett volna, múltkor rakott ki pár hasonlót storyba ahol lehett kérdezni stb.
máj. 12. 21:05
 8/20 A kérdező kommentje:
#6 Hát... azért az még távol van hogy "összejönni". Egyátalán nem vagyok biztos benne, hogy van esélyem épp ezért irtam ide.
máj. 12. 21:07
 9/20 A kérdező kommentje:
#6 Viszont jogos, nyilván úgy nem jönne ki jól. Nem is volt tervembe ilyesmi viszont mégiscsak közbe jött ez.
máj. 12. 21:09
 10/20 anonim ***** válasza:
#8 Nyilván távol van, csak azt mondom, hogy amennyiben esetleg összejönnétek (vagy csak elkezdenétek kimondottan randizni), nagyon rosszat tenne egy hosszú szünet.
máj. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!