Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a gimiben, aki eggyel felettem jár. Eléggé úgy tűnt, hogy bejövök neki, és még is próbált velem beszélni, de én többször is otthagytam, amikor ezt megpróbálta. Aztán rájöttem, hogy nekem is bejön, és rá is írtam, de nem válaszolt, meg se nyitotta. Viszont másnap megpróbált beszélni velem, de én inkább elmentem a büfébe, mert körülötte voltak a barátai, akiket én nem nagyon bírok. A továbbiakban már egyikünk sem próbálkozott, hanem már csak néztük egymást, aztán már én rá se néztem, hiába tetszett.

A tavaszi szünetben kiraktam két posztot, és mindkettőt belikeolta, aminek nagyon örültem. Viszont tavaszi szünet vége felé kirakott egy storyt, amiben kimerült, hogy a szünetben összejött a suliból egy másik csajjal, aki szerintem 11.-es, de nem tudok róla egyébként semmit. Ma pedig először láttam az érettségi szünet óta, és nagyon nézett, míg kicsit távolabb volt, de én nem néztem rá. Mikor viszont elsétáltunk egymás mellett, annyira nyilvánvalóan direkt előre bámult, hogy véletlenül se nézzen rám, hogy az már nem esett jól.


Egyébként a csávónak eddig a jelenlegin kívül csak egy barátnője volt tudtommal.

(És ha ez még számít valamit, akkor 3 éve nagyon tetszett egy osztálytársa, akire rendszeresen ráírtam, de az már régen volt, még felsőben. Ezt csak azért írom le, mert az lehetséges, hogy esetleg beszélt vele?)

Az lenne a kérdésem, hogy mi lehet annak az oka, hogy összejött azzal a lánnyal, mikor már nekem tetszett?



máj. 14. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Érthető módon azt hitte, hogy nem viszonzod a közeledését.
máj. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az oka az, hogy valószínűleg a másik lány odament és beszélt is hozzá, nem csak találgatott, hogy rám nézett, tetszek neki?

Istenem! Tanulj ebből a hibából, már éppen a felnőttéválás kapujában vagy! Legközelebb ne ide írogass meg szívecskézd az insta sztorit, hanem fogd meg magad és beszélj vele személyesen.

máj. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden bizonnyal elutasításnak élte meg a cselekedeteidet.
máj. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Győződj meg arról, hogy tényleg van e barátnője. Ha nincs, vagy ha majd szakítanak, akkor írj rá.
máj. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 biztos hogy van
máj. 15. 09:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!