Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi esélye van egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van egy ilyen lánynak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mennyi esélye lehet egy 160cm-es 57kg-os lánynak rendes fiút találni? Fiúk kövérnek tartjátok ezt? Ha igen mi az ideális ekkora magasságnál ?
2015. ápr. 9. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
A magasság-súly kombináció nem fog reális választ adni arra, hogy valaki kövér-e. Nem mindegy, hogy miből van az az 57 kg.
2015. ápr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Egy fej nelkuli kepen megmondom
2015. ápr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
165-170 cm vagyok 64 kiló, mégis volt pasim szerintem nem vagy dagadt csak nincs annyi önbizalmad
2015. ápr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem bőven van esélyed. Amúgy meg ez nem befolyásolja azt hogy rendes srácot találj.
2015. ápr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Teljesen normális ez a testsúly, inkább az arányok számítanak szerintem. Ha nem vagy aránytalan akkor jó. Ismerek olyan 160 cm-es nőt aki 80kg és mégis csinos mert nagy kerek popsija és ahhoz arányos vaskos combja van, vékony dereka és lapos hasa.
2015. ápr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Találhatsz 19 centis péniszt is vele ;) 14/F
2015. máj. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!