Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik az hogy egy fiúnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az hogy egy fiúnak tetszem de mivel osztálytárssal nem akar járni ezért nem is akar közelebb kerülni hozzám?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 20. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Miert ne?
2015. ápr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen. Sajnos.
2015. ápr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 2-es vagyok ***** válasza:
Persze :) ha belegondolsz tök logikus. Ha szétmentek ne legyet egymás mellett egész nap...
2015. ápr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

És emiatt nem is lehet köztünk soha semmi?

Én igazából megértem az álláspontját, de én szerelmes vagyok belé, és számomra ez tűnik a legkisebb problémának...

2015. ápr. 20. 18:37
 5/9 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2015. ápr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mondta neked, hogy azért nem akar járni veled mert osztálytársak vagytok, vagy csak gondolod? Ha nem mondta még akkor nem biztos hogy nem akar járni veled. :)
2015. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem konkrétan nekem, de sokszor mondta már hogy osztálytárssal nem akar járni.

17 vagyok

2015. ápr. 21. 17:59
 8/9 anonim válasza:
Szerintem lehetséges. De akkor az a fiú hülye. Most komolyan! Ha tetszel neki, akkor kit érdekel hogy osztálytársak vagytok-e?
2015. ápr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én meg tudom érteni őt, értem a fennakadásait a dologgal kapcsolatban, de mégis, ha így van nem valószínű hogy annyira tetszenék neki nem?
2015. ápr. 28. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!