Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Baj ha 18 évesen bejönnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha 18 évesen bejönnek a 25-30 éves pasik de csak azok akik nekem tetszenek és még mindig nincs pasim?

Figyelt kérdés
Helló,mint làttàtok azok jönnek be,lehet hogy van benne egy kis apakomplexus sose volt jó kapcsolatom apuval,nem is volt nagyon itthon üzleti utak miatt,meg ilyenek igaz mindent megadott amit csak tudott de akkor is...egyszerüen nem èrtem mièrt nincs pasim?sokan mondjàk hogy csinos vagyok,luxus màrkàkban jàrok,meg minden.kedves vagyok,öszinte,megbìzhato,sose csaltam meg semelyik pasit ök hagytak el de volt h èn szakitottam mert nem volt màr jo 2 honap utan sem.meg mèg szûz vagyok.Akàrki tetszik es neki is tetszek meggondolja magat hogy aztàn mègsem jár velem,vagy egyszerüen felszivodik anèlkül hogy talàlkoztunk volna vagy elmentünk volna valahova...màr 2 ève nincsen senkim,kezd elegem lenni hogy az osztàlyunkból meg a szakmàsok közül èn vagyok az egyetlen szingli a lànyok közül..nagyon szeretnèk màr vègre egy pasit aki szeret ès becsülne valamire is...bàr engem èletem soràn sosem becsültek meg,ès mindig ki voltam közösitve mindenhonnnan komolyan mintha vmi vilàgbünt követtem volna el,volt màr 2 öngyilkossàgi kisèrletem.

2015. máj. 15. 07:41
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Nem baj egyaltalan de en nem neveznem ezt apakomplexusnak...majd ha ilyen 40-50evesek fognak tetszeni aklor esetleg

amugy viszont ha ilyen negativ vagy(nem rosszbol mondom) hogy meg ongyilkossagi kiserlet is stb..ezert nincs baratod.valahogy az emberek megerzik akikkel baj van es nem.is kezdemenyeznek felejuk

2015. máj. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Inkább keress valami olyan elfoglaltságot, ami leköt. Menj el nyáron dolgozni és a pénzből vegyél gitárt, zongorát, kerékpárt, vagy akármit ami egy kicsit is olyannak tűnik, hogy érdekel, vagy jó lennél benne.

Ha arra koncentrálsz, hogy legyen valakid, főleg az idősebbeket keresed, ezt úgyis megérzik és csak kihasználnak. Nekem is imponálna, ha 18 éves lányok futnának utánam, de hosszútávra nem tudnék tervezni.

2015. máj. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ártana összeszedni magad picit. Olyan vagy az irásod alapján mint aki szét van gurulva.

Az biztos, a belsőd kifelé is vetitődik. Hogy milyen vagy belül.

Az hogy 25-30 éves pasik jönnek be nem baj. Ha 50 éves jönne be abba sem szolhatna bele senki!

Gondolom az meg természetes, hogy az jön be csak amelyik tetszik.

Ebben az apakomplexusban nem hiszek, mert a legritkább esetben fekszenek le az apjukkal a lányok.

Szoval furcsa volt ez a "be jön de", meg nem felejted el megjegyezni a jó tulajdonságok között a luxust, meg mindig téged hagytak el de te is mert 2 hónap után már nem volt jó.

Lehet hogy a kiközösitésed is ennek szol.

Meg akarsz felelni egy képnek. Keresed közben önmagad. Lehet közben nem figyelsz másokra.

Ne pörögj ezerrel! Ülj le egy pillanatra, lazits!

Gondold végig. Ki vagy, milyen vagy? Milyennek látod magad, mit szeretnél elérni. Azon az egy uton probálj végig haladni. Mindenkinek ugy sem tudsz megfelelni!

Azt irod volt 2 kisérleted. Ha sikerül az is megoldás. De igen gyenge.

Pedig te küzdeni akarsz, hiszen ezzel akartad felhivni a figyelmet. Csodálom hogy nem vették észre, nem volt aki összerakjon mint a Legot!

2015. máj. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha csinos is vagy meg kedves is, akkor az szuper! Vajon mennyire vagy érdekes ember? Van valami, amit szeretsz csinálni, és érdekes? Ez csak egy megérzés, ne bántódj meg nagyon.
2015. máj. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igazából törödésre vágysz és azt gondolod hogy ezt 1 idősebb ffitől kapnád meg! szedd össze magad ismerkedj nem a kor számít ha 2 ember vonzódik egymáshoz
2015. máj. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18 éveshez egy 28 éves pont jó korkülönbség. Az egy-két év korkülönbség nagyon kevés.
2015. máj. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi van veled azóta?
2016. nov. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!