Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik a legjobb módszerek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legjobb módszerek ismerkedésre?

Figyelt kérdés

Tudnátok módszereket írni ismerkedésre vonaton, buszon, villamoson?

17/F



2015. máj. 16. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
olyan nincs hogy jó módszer mert mindenkinek más jön be a csajozás meg helyzet függő
2015. máj. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 To7ka ***** válasza:
96%

"Elnézést, Ön terhes, vagy túlsúlyos?"

Tuti recept!


Vonaton van egy csomó időtök, teljesen normális emberi beszélgetés már a legelejétől ahogy leültetek egymás mellett, hisz lesz egy "szabad ez a hely" nyitás, vagy "ide szól a jegyem", rögtön lehet tovább fűzni. Minél többet vársz annál rosszabb, nem csajozós, normális beszélgetés. Kevesebbet izgulsz, jobban megkedvel!:)


Buszon villamoson meg lehetsz bátrabb. Egy frappáns bók, szorít az idő, gyorsnak kell lenni, általában hangosak is, például dicsérd meg a mosolyát, ha pozitív a reakció kérd el a számát, szállj le a villamosról. Valószínűleg 10/7szer visszautasítanak, de gyors frappáns rövidre zárt, nincs kínos csend, majd egy nyugisabb helyen beszélgettek, ismerkedtek:)

Hajrá!

2015. máj. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy adag önbizalom magabiztossággal fűszerezve.

Jó megjelenés, ápolt,sportos külső.


Dumát a helyzet adja hozzá.

Ha kezdesz felsülni a szöveggel fordítsd meg a helyzetet.

Például:

- Ha a helyemben lennél és meg akarnál ismerkedni egy ilyen csinos lánnyal mint te, milyen szöveget ajánlanál ?


Ha azt mondja hogy nem szokott utcán ismerkedni azt mondod te sem csak annyira megtetszett neked hogy nem akartál elmenni mellette hogy aztán egész életedben bánd.


Ha azt mondja van pasija akkor mondhatod neki hogy attól még nyugodtan megadhatja facéját mert elsőnek úgyis meg akarnál vele ismerkedni barátként.


Haverom azt mondja hazudni kell és azt mondani amit hallani akarnak.

Én ezzel nem értek egyet mert én nem hazudozom de itt lép képbe az hogy saját szájízedre formálod a dolgot.

Múltkor dumáltam egy jó csajjal aki mindenáron férjet meg családot akar és ha azt mondtam volna neki hogy benne vagyok szerintem másnap megdöntöttem volna.

Mivel nálam kevésbé senki nem akar családot alapítani ezért tovább léptünk. De ilyenkor el lehet dönteni hogy megér-e a csaj annyit hogy kamuzol neki egy darabig.


Haverom nem volt szégyellős gyerek, az uszodában odament az egyik csajhoz -van pasid ? -igen van -nem baj hagyd ott én jobb vagyok és vigyorgott hozzá.

Aztán odament a következőhöz 2 méterrel arébb ugyanezzel a szöveggel és utána mindegyik csajhoz. De vigyorgott és nem érdekelte, nem lehetett kizökkenteni.


Ezt azért mondom hogy tudd ha csajozásba vágod a fejszédet pofára fogsz esni az biztos. Ahogy a box edzőm mondaná ha attól félsz hogy beszedsz egy pofont akkor inkább ne járjál.


De azt mondom csináld akármi legyen is, faragjál magadból tökös gyereket. Ne legyél szégyellős anyámasszonykatonája akit a csajnak kell felszedni.

2015. máj. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nos, azért már jórégóta elmúlt az a időszak, amikor csak a fiúk, férfiak kezdeményezhettek kapcsolatot, barátságot, szerelmet

És van úgy, hogy a lányok jobbak, ügyesebbek a kezdeményezésben, és szeretnek is kezdeményezni, van hogy ők nem bírják megállni, hogy ne kezdeményezzenek akkor ha neked is tetszik, akkor csak fogadd el az t és ahogy ők irányítják a kapcsolatot, vedd a vonalat , vedd fel a kesztyűt elégítsd ki a csajt kedvére

Ám ha intimre kerül a sor, akkor azért jó lesz alaposan megfontolni, hogy mikor , mert a gyerekvállalásnak nemzésnek nem a fogamzásgátló és abortusz a megfelelő formája, hanem a megfelelő időzítés, önmérséklet és anyagi előtakarékosság!! Azonban aki még diák, annak első a tanulás, mert azzal alapozza meg a függetlenséget, az önérvényesülést, hogy boldogulni tudjon a munkaerőpiacon is, hogy ne kerüljön kiszolgáltatott helyzetbe későbbiekben sem!

2015. máj. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!