Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti milyen pasikat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti milyen pasikat néztek meg feltűnően? Illetve mit néztek meg rajtuk? 21/F

Figyelt kérdés
Csak az átlag feletti pasikat? Mióta kondizok, mostanában egyre többen néznek meg, de ezt nem tudom hova tenni, egy kicsit zavarba is jövök. Vonaton stb, a mellkasomat bámulják meg, de nem csak lányok, hanem mindenki.
2015. máj. 19. 21:24
 1/9 anonim válasza:
Szerintem a kisugárzás a legfontosabb. Ha nőtt az önbizalmad a sport miatt akkor az kihathat az egész megjelenésedre. Vagy eddig is megnéztek csak nem vetted észre.
2015. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azokat nézzük meg akik kitűnnek a tömegből. Vannak átlagosak akiket nem nagyon veszünk észre mert mert nem szembe tűnőek. Vannak akik egyszerűen kitűnnek a tömegből. Vagy olyan magas, vagy helyes, vagy punk haja van, vagy tele van tetoválva, vagy... vagy csak úgy valami megfog rajta és ránézel. Lehet ez ehy pozitìv vagy egy negatív dolog. Az hogy mit nézünk meg rajta az egyértelmű.Ami nem áltagos. Például a egy punk hajü fiúnak nem a nadrágját fogom nézni, hanem a haját. Azt nézzük meg benne ami nem átlagos.
2015. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A legtobb pasit meg szoktam nezni, de mas okbol. Van az "uristenezenkomolyanszandalzokivan?!", a "ezapasimiertbamulazapamlehetne", a "tenemvagyrosszpasi", a "deszeporadvan", es a "miertnezelkiennyirejolamugynincskedvedfelesegulvenni" eset.
2015. máj. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És azt honnan tudom, hogy a lánynak tetszek-e, azért néz meg?
2015. máj. 19. 22:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Feltűnően nem szoktam senkit sem megnézni. De ha megnézek valakit, akkor az vagy azért van, mert nagyon hasonlít egy híres emberre, vagy azért, mert jól néz ki, vagy mert csúnya, esetleg tetszik a stílusa, de lehet, hogy csak egy bizonyos dolgot nézek rajta (tetkók, haj, stb...)
2015. máj. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem eddig a sportpólóm volt egy sikeres póló. Egyszer valaki mondta, hogy két lány engem nézett, mikor az rajtam volt, egyszer pedig én láttam, hogy megmagyarázhatatlanul a mellemet nézi egy lány, de a buszforgó túlsó oldaláról. A szemembe esze ágába se volt nézni, így nem tudtam volna csak ezért megszólítani. Azóta akarok ugyanolyan pólókat venni, hogy több legyen belőle. És járok az edzésre továbbra is.
2015. máj. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

dés

Ghillie ruhában mennyire lehet csajozni? :D

mikor airsoftról jöttem haza (mesterlövész vagyok), és érdekes dolgok történtek :D villamos megállóban voltam odajön hozzám 2 csaj, és : "Szia megkérdezhetnénk, hogy ez milyen ruha? -másik: hát ez katonai!

mondom: airsoftos ruha, sniper vagyok.mondják hát ez nagyon jó, mi is elszeretnénk menni, megfoghatjuk? és igent sem mondtam, már elkezdék tapizni a ruhát.

Szóval, a ghillie ruhával is lehet csajozni, mert ez csak 1 eset volt az 50ből :D

2015. máj. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Általában a kockáshasat :-)
2015. máj. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a haját és a ruháját
2015. máj. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!