Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy buliban 3 lányhoz mentem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy buliban 3 lányhoz mentem oda meghívni egy italra/ táncolni hívni, de mind elutasított, ronda vagyok, vagy mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok 174cm magas, 60kg. Az arcom nem a leghelyesebb fiúé, de úgyérzem hogy senkinek nem jövök be... se ott a buliban, sehol nem tetszek a lányoknak, ez nagyon visszaveszi az önbizalmam, akinek kell kép priviben tudok küldeni. Fogalmam sincs mi lehet. Segítsetek!
2015. máj. 21. 20:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
Küldj és mondok véleményt
2015. máj. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is küldheted a képet
2015. máj. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagy rossz csajokhoz mentél oda, vagy épp rossz időben.

Egyébként meg nem minden csajnak jön be az ha meghívja egy italra, vagy lassúzni hívja egy idegen srác. Sokkal biztosabb módszer az, ha figyeled melyik leány van nagyon egyedül, és ha sikerül a közelébe jutnod beszélgess vele. Lehet aznap nem fogsz vele táncolni, sőt meg sem hívhatod semmire, de lehet legközelebb is ott lesz, vagy épp meg tudtok beszélni egy következő találkozót. Az olyan csajok amugy sem mindig érdekesek akiket leszólítasz és rögtön kötélnek állnak. Amelyik tartja magát valamire is, az kéreti kicsit magát akkor is, ha egyébként tetszel neki. Csak mert nem akar könnyű prédának látszani.

Vagy egy másik megoldás ha veszel egy szál virágot ha arrafelé ahol laksz járnak ezek a virágárus lányok és odaviszed annak a lánynak aki tetszik neked. Ha elfogadja, lehet könnyebben fogsz tudni vele beszélni.

2015. máj. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Küldj nyugodtan
2015. máj. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek elküldtem! Vélemény? Tényleg olyan csúnya vagyok?
2015. máj. 21. 20:46
 6/11 anonim válasza:
küldj. :)
2015. máj. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Megnyugtat, ha azt mondom, hogy egy szórakozóhelyen másra ne is nagyon számíts?
2015. máj. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ha küldesz képet,megpróbálok segíteni. :)
2015. máj. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ajjj, lemaradtam:[
2015. aug. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elso benyomas sokat szamit
2017. jan. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!