Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudjam hogy barátság...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy barátság vagy ez már szerelem?

Figyelt kérdés

na szóval....14/L

négy éve szerelmes vagyok egy srácba. És mindig együtt lógtunk (nem csak ketten, bandáztunk ilyenek) és most 8. év végére egyre inkább ugy érzem hogy talán többet érez mint barátság. Megdicsérte a körmöm színét velem álmodott amibe kiállt mellettem, sokszor kihúzott a bajból mindig nevetünk mindig meg tud nevettetni és szerintem én is őt. Az ízlésünk filmeben zenékben megegyezik. Sokat kérdezget pl becézget és piszkálgat is néha. Segítőkész nagyon. Küldött már facebookon is egy szerelmes számot (akkor pillangók voltak a gyomromban ogy ezt azé küldte e). Mostanság már a képeimet is likeolja :)

Meg mellesleg a csillagjegyemhez is ő illik (báár tudom hogy ez nem jelent semmit xdd)



2015. máj. 23. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
így nem tudom megválaszolni kérdezd meg hogy hogy tekintesz rám?
2015. máj. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondd el neki mit érzel iránta:)
2015. jún. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!