Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is jobb döntés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jobb döntés lenne vele párkapcsolatot kezdeni?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy már lassan fél éve teljesen bele vagyok zúgva egy lányba, de ugye barátja van, ezért nem kezdeményezek nála, tisztelem a kapcsolatokat. Az elején nagyon nehezen viseltem, most már próbálom elfelejteni, de azért még mindig nagyon szerelmes vagyok belé.

Viszont van egy másik lány, aki hasonlóan csinos, nincs barátja, sőt még tetszem is neki, emellett jóval jobban ismerem a másik lánynál, sokat beszélgettünk régebben, most is szoktunk néha. Viszont ugye nem ő belé vagyok belezúgva, legalábbis még nem.

Lehet, hogy ha most mondjuk összejönnénk, és jó lenne, akkor egy idővel már lehet, hogy ő lenne az akibe szerelmes vagyok, a másikat pedig el is felejteném?

Csak mert akkor vele jobb döntés lenne egy kapcsolatot kezdeni, nem, vagy ti mit gondoltok erről?



2015. máj. 25. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért ne próbálnád meg vele? A másiknál nincs esélyed. Van barátja. Talán nem is tetszel neki. Nem is ismered annyira. Ha jobban megismernéd, akkor lehet, hogy már nem is tetszene annyira.

Ez a lány meg csinos, tetszel neki, ismered is. Az igazi szerelem egyébként is csak akkor tud kialakulni, ha valakivel már együtt vagy és megismered.

2015. máj. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor az ember úgy igazán beleszeret valakibe, akkor nem lát meg más lányokat, nőket, tehát bátran kezdj a szabad leányzóval, ha már észrevetted, akármi kialakulhat ha megismeritek egymást.
2015. máj. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hajrá! Semmi bajod nem származhat a dologból.
2015. máj. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a másik lánnyal :)) Annál minden jobb, mint csorgatni a nyáladat olyan után, aki kapcsolatban van, sőt, lehet, hogy nem is tetszel neki.
2015. máj. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Válaszd a 2.-at.
2015. máj. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehet, hogy ha a foglalt csajt jobban megismernéd már nem is tetszene annyira. Nem minden a külső.
2015. jún. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!