Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tenyleg kihaltak az olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg kihaltak az olyan lanyok, akik inkabb a belsore mennek es azt nezik? Persze a kulso is lenyeges de, nem ertem miert ilyen felszinesek a mostani csajok tobbsege. Ha nem vagy divatos, ha nem vagy meno akkor kakiba se vesznek.19F

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 18:28
 1/8 anonim válasza:
hahoo meg elek..
2015. máj. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
NEM igy van én is a belsőre megyek
2015. máj. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Hát nem tudom, én is úgy látom, hogy már csak a külső számít. Az én lányom most 12 éves, de mindig csak ilyen swag meg yolo cukiboyokat hoz haza, velük dugatja magát.
2015. máj. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
még vannak páran, köztük én is :)
2015. máj. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert mutogatni kell a pasit a többi csajnak, hogy lássák nekik minden másik csajnál jobb jutott.

Dettó mint a pasik. Mind a legszebbet akarja, a legvékonyabbat és a legszőkébbet, mert lássa a többi pasi, hogy neki sokkal szebb nője van mint a többinek és mindenkiénél odaadóbb.

Az már más kérdés, hogy majd 30-40 évesen rájönnek, hogy aki a gyermekük apja azzal maximum mutatkozni volt jó, de együtt élni korántsem egy leány álom.

2015. máj. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tényleg. Amelyik azt mondja, hogy számít neki a belső, az hazudik.
2015. máj. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#3-as XD XD katál egy zöldet 👍 ezen szakadok! :D :D

Egyébként én is itt vagyok, csak viszonylag fiatal vagyok még :) egyetlen kikötésem egy fiúnál hogy ne legyen:

1-swagyolo ecsetfeje

2-tövigvágott rövid frizura

3-és ne legyen ápolatlan(pl pattanásos/ zsíros hajú)


A belső pedig :) ...hát oda többminden kell.

Pl legyen intelligens. Ne legyen öntelt. Legyen humora. Még több humora :D. Tisztelet legyen benne a barátai szülei és a barátnője iránt. De ezt a tiszeletet sajátmaga is követelje meg. Legyen határozott véleménye a dolgokról.

És szeresse a My Chemical Romancet XD -najó nem de akkor viselje el hogy én szeretem :D XD

15/L(nemlovászfiú)

2015. máj. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én a belsőt nézem. Ráadásul ha valaki tetszik az eleve megszépül. Volt egy srác aki tetszett és tisztára oda voltam érte. És helyesnek is tartottam. De amikor ezt mondat valakinek az volt axreakció: Vak vagy? Szóval nem tudom ez mit jelent de engem hidegen hagynak a helyes de üres srácok!
2015. máj. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!