Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nektek mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire fontosak a mellizmok?

Figyelt kérdés
Milyen izomzatú, testű fiúval járnál?

2015. máj. 27. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Teljesen mindegy. A lényeg,hogy szívből szeressen!:)

L/15

2015. máj. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát a tetszenel akkor nem szàmitana , de amig nem tetszik senki es elhivna egy csontváz randira nemet mondanek
2015. máj. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 22/F vagyok, nekem az a tapasztalatom, hogy eléggé megbámulják, biztos nem azért, mert nem tetszik nekik. Olvasni amúgy sok helyen, hogy mennyire bejön nekik. Szerintem ha nem is azt érzik konkrétan hogy az tetszik nekik, de tudat alatt biztos, hogy vonzódnak hozzá. Persze akinek nagy mellizma van, annak a többi izma is nagy lehet, általában sokaknak a legnehezebben fejlődő izomcsoport. Én szerencsére kivétel vagyok.
2015. máj. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Amikor megfelelő pólóban voltam, szerintem volt, hogy megnézték, de ez csak egyszeri eset volt, még szórványosnak se mondhatom. Ellenben nagyon más lehet lánynak lenni (1 napig kipróbálnám), őket sok pasi megbámulja nap mint nap, ezzel kell együtt élniük.
2015. jún. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!