Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az lehetséges, hogy valaki 18...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges, hogy valaki 18 évesen végezze az általános iskolát?

Figyelt kérdés

Van egy személy akivel elkezdtem beszélgetni és hát szóba jött, hogy ő most fog ballagni az általánosból. Az adatlapján 18 évesnek van megjelölve. Ez egy kicsit fura, hisz ebben akorban már nem középsuliba szoktak járni?

A segítségeteket kérem, hogy ti mit gondoltok, hogy ti hogy tudjátok?



2015. máj. 28. 11:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
ÉS ha az van megadva az adatlapján,akkor az biztos hogy úgy van.. :D
2015. máj. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
lehet régen regisztrált rá mert akkor 18 éven aluli személy nem regisztrálhatott az oldalra
2015. máj. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Szia,ez elegge gazos sztem.

Altalanosbol 14 evesen ballagnak,max 15 de akkor mar bukott. De 18....

Nagyon sokszor kellett megbuknia ha most ballag...

de az is meglehet,hogy az adatlapjan idosebbnek van beallitva

2015. máj. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 klopusz válasza:

Szia!


Megjegyzem: 15 éves nem feltétlenül bukott. Nagylányom a 15. szülinapján ballagott, a fiam 15,5 évesen fog.


Lényeg: 18 évesen nem hiszem, hogy ballaghatna, inkább annak a hozzászólónak lehet igaza, aki a hibás kort írta. 18 évesen csak a felnőtteknek fenntartott általánosból ballag az ember.

2015. máj. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Há drágá szíptesvirem há, hogy a devlába ne lehetne...
2015. máj. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#1

Az nem biztos. Több olyant is láttam ahol pl. 18 volt az adatlapján, de odaírta megjegyzésnek, hogy 15 éves. De akkor miért nem azt jelölte be az elején, hogy ő csak 15? És nem mondja senki, hogy nem kehet, mert pl ezen az oldalon pont lehet. Tudom, kipróbáltam. xD


#2

Lehet, de akkor miért nem állította át. Mert mint említettem most (már) lehet 18 év alatti is.


#3

"...max 15 de akkor mar bukott...." - már bocs, de én is 15 évesen ballagtam általánosból és NEM buktam!!


#4

én is úgy számoltam, hogy 14-15 max. 16 évesen ballagnak az általánosból, de...

...az az érdekes, hogy az unokatestvérem 17 éves lett, és most fog ballagni általánosból (és ő sem bukott!)


(#5 no komment)


Akkor most hogy is van ez?! Áhhh... :(

2015. máj. 28. 12:35
 7/17 anonim ***** válasza:
1# vagyok,nem érted a szarkazmust ugye..? :D
2015. máj. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"Jáj,de imádtam a 6. osztályt,életem legszebb négy éve volt!"

-Gaspar Gyozike-

2015. máj. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#1 (#7)

de értem én :D


#8

inkább ne is írtál volna ide xD

2015. máj. 28. 12:55
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyira értek a facebook világához, de van egy korhatár, magyarul hogy egy 10-12 éves, vagy fiatalabb gyerek ne regisztráljon oda. Mondjuk nem tudom, hogy van ez, de szerintem 14-15 év lehet ez a korhatár. És ez a valaki valószínűleg még akkor regisztrált, amikor nem volt elég idős, ezért "öregebbként" regisztrált a facebookra.


De egyébként meg mi az égért nem kérdezed meg tőle? Úgyis beszélgettek...

2015. máj. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!