Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mi a baj ezzel? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a baj ezzel? Vagy van vele baj egyáltalán?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány a sulimban aki mondhatni tetszik viszont suliban nem volt rá alkalmam odamenni hozzá meg úgy őszintén bátorságom sem, szóval ráírtam facebookon ezzel a szöveggel:

''Szia :) Sokszor láttalak idén suliban és tök szimpatikusnak tűntél szóval arra gondoltam hogy szívesen megismerkednék veled :) Lenne kedved esetleg beszélgetni?''

Mivel ezelőtt még nem írtam rá soha egy lányra sem ismerkedés céljából ezért nem vagyok tapasztalt. A lány megnézte az üzenetet de nem válaszolt.

Szóval azt szeretném kérdezni hogy amit írtam azzal mi a gond, vagy hogy van-e vele baj. Lehet hogy ezér nem írt vissza?

Ja és ha ez a ''szöveg'' nem jó akkor szeretnék tippeket is kérni :)

A válaszokat előre is köszönöm.



2015. máj. 28. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Neeeeeeee.... :( Ennyire feltűnően soha ne add egy lány tudtára, hogy ennyire érdekled :(
2015. máj. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*érdekel
2015. máj. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor hogy írjak rá? :/
2015. máj. 28. 23:19
 4/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk menj hozzá oda élőben jobban fogja értékelni mint a facebookos hülye szövegeket. :)
2015. máj. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy nem volt rá lehetőségem. Most meg érettségi szünetem van és többé már nem fogok bemenni a suliba szóval nem is találkozunk. Pont ezért kérdezem hogy így neten ekrsztül milyen szöveggel kéne ráírnom egy lányra ha ismerkedni szeretnék.
2015. máj. 29. 00:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj a szöveggel. A baj a lánnyal lehet. Én meglehetősen bunkó dolognak tartom, ha valaki egy ilyen valójában kedves levélre egyáltalán nem reagál. Annyit legalább írhatott volna, hogy bocsi, de nem. Szerintem hanyagold ezt a lányt, úgyis azt írtad csak, hogy " mondhatni tetszik". Jön a nyár, rengeteg csaj van a világon!!!
2015. máj. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen ezt már el is döntöttem hogy akkor ennyi volt ez a lány, viszont van egy olyan problémám hogy az ismerkedés hihetetlenül nehezen megy mert nagyon ne mtudom mit hogy kell. És nem tudom mikor lesz alkalmam arra hogy valami véletlen során sikerüljön találkoznom olyan lánnyal akivel képes vagyok elkezdeni ismerkedni. Éppen ezért próbálok meg minden apró alkalmat megragadni :/
2015. máj. 29. 16:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyire túl görcsölni az egészet. :D Jönni fog az magától, és lényegesen társaságban ez jobb...
2015. máj. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem görcsölném túl ha nem thetnék róla hogy ilyen vagyok. De mivel tisztában vagyok a képességeimmal, pontosabban azok hiányával így kicsit izgulok hogy fog-e javulni ez később
2015. máj. 29. 19:29
 10/11 anonim válasza:
Szia,szedd össze a bátorságod és mutasd meg ki a férfi.
2015. máj. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!