Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb csaj a néger, cigány kinézetű fiúkhoz vonzódik, ellenben mi fehér bőrű kékes vagy zöldes szemű fiúk csúnyának számítunk a csajok szerint?

Figyelt kérdés
Akárhány csajt nézek, szint mind betegesen rajong a néger kinézetű vagy cigány kinézetű, vagyis minimum barna bőrű, barna szemű, fekete hajú alakokért. Fáj, hogy én meg fehér bőrű, nem barna szemű fiúként nem vagyok olyan vonzó. Ha lenne mód én is átműttetném magam cigány néger kinézetűvé, ha már ez a jön be a csajoknak úgyis.
2015. máj. 29. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
10%

Nem vagy normális! Ne általánosíts. A tini p*csák, akik neked bejönnek, azok vonzódnak ezekhet. Nekem meg pl a zöld szem, fehér bőr, hosszú haj (kb vállig érő) az ideálom. Majd megtalálod az igazit, ne kapkodd el ;)

15/L

2015. máj. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
9%

1.Szerintem nincsen pénzed műtétre.Maybe mert gyerek vagy.

2.A ˝nem barna" szemedtől függetlenül még lehetsz ronda.

3.Szerintem a szemeddel és a bőröddel kevésbé van baj, mint a modoroddal. Gondolkozz el ezen egy kicsit.

2015. máj. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én néger akarok lenni! akkor minden lány rám nedvesedne *-*
2015. máj. 29. 19:50
 4/6 anonim ***** válasza:
.....Hallod, ha néger akarsz lenni, akkor te már régen rossz vagy. Attól, hogy neked pont azok a tinip*csák jönnek be, akiknek az kell, az a te hibád, ne általánosíts. Errefelé pont hogy utálják a romákat és nem igazán vannak feketék sem. Költözz el onnan aztán megoldottad.
2015. máj. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%

Azokkal a csajokkal nem kell foglalkozni.

Ők csak feltünőskődni akarnak.


Meg aztán olyan csaj akiben egy feka volt az nem kell senkinek SE!


Szóval amit írtál egy butaság.


"én néger akarok lenni! akkor minden lány rám nedvesedne"


NE akarj ilyen ember lenni!


[link]


(Az utóbbi linket CSAK akkor nézd meg ,ha erős idegzetű vagy!)

2015. máj. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én külföldön élek, sok itt a néger, meg a barna szemû fekete hajú fiú. Szinte mimd ilyen! xD

Mondanom sem kell, itt minden lány az olyanokért rajong mint te xD

2016. márc. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!