Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szinte minden fiú helyesebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte minden fiú helyesebb tőlem, mit tegyek, ha nem bízok meg az aktuális csajaimban sosem?

Figyelt kérdés
Sajnos csúnya, nyomi srác vagyok és a csajaimnál meg mindig próbálkoznak a helyes páwák. Már belefáradtam,hogy folyton félnem kell emiatt. Folyton szétmegy a kapcsolatom emiatt is, de talán tényleg a külsm miatt nem kellek egy csajnak sem. :( Egyszer jó lennne ha tényleg csak is én tetszenek egy csajnak, de hát a külső az ugye annyira fontos minden csajnak?:'(
2015. máj. 30. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Te önmagadban nem bízol meg, ez a legnagyobb bajod. Ha vannak csajaid, az azt jelenti, hogy valamiért csak összejönnek veled :)

Férfi oldalról nézve, az olyan nők jönnek be, akik magabiztosak. Gondolom ez fordítva is így van. Az önbizalomhiányoddal te magad generálod, hogy otthagynak a nők. Tényleg csak ennyi...

Hozd helyre az önértékelésedet, önbizalmadat és megszűnik ez a probléma.

2015. máj. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Marko polo ***** válasza:

Hát, figyelj , én amondó vagyok hogy nincs csúnya ember csak mindenkinek meg kell találnia a stílusát... Énis ismerem ezt az érzést, jönnek a "csillagszemű babapofájú páwák" és máris vége mindennek...

Ha nem tudod őket megnyerni a külsőddel akkor a belsőddel kell...

Amúgy meg CSAK kíváncsiságból, küldj már 1 képet hadd tudjam meg mit is hívsz csúnyának... (Nem foglak kritizálni , de privátban küldd)

2015. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Borosta2 ***** válasza:
Neked nagy bajok vannak odabent. Ha már kapcsolataid vannak az azt jelenti, hogy van akinek tetszel... (tapasztalat, nekem sose volt, mert én se kívül, se belül nem vagyok közel se a kor ideáljaihoz.). A te bajod, hogy magadban nem hiszel, nem tartod magad annak pedig lehet hogy nem vagy ronda...
2015. máj. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!