Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nagyon gáz lenne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz lenne?

Figyelt kérdés

2 eve nincs parkapcsolatom, a volt baratom eleg szornyu dolgokat muvelt velem es nem nagyon tudook kapcsolatot teremteni mar mas fiukkal, csak neten tudok beszelgetni de elobe nem, vagyis nagyon keveset es akkoris nagyon latni rajtam hogy felek.. :( es ezert nem nagyon nyitnak utanna felem... de a sulimba jar egy fiu aki ram irt neten, aztan suliba is odajott hozzam beszelgetni es utanna is irta hogy nem zavarja hogy ilyen visszahuzodo vagyok es szeretne tobbet is mint baratsag..azota is ír minden nap es talalkozni akar, csak o 15-16 eves en meg 20...bar valamivel erettebb a koranal meg nagyon magas en meg eleg kicsi vagyok mellette.. de... azt hiszem gaz lenne ha talalkoznek vele, meg azt hinnek pedofil vagyok :O szerintetek is? :/ :(

(L)


2015. jún. 4. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lenne gáz

Tudod: szerelemben a kor nem számít:)

2015. jún. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 15-16 éves lányok fele 20-nak néz ki. A srác tuti élvezné. Átlag embernek fel sem tűnne, csak olyannak aki mindkettőtöket ismer.
2015. jún. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem elég éretlen lehet még hozzád...

Mondjuk a 35-36-nál még mindig jobb, szóval..

2015. jún. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!