Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális egy olyan srác 17...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális egy olyan srác 17 éves aki nem megy bulizni csajozni, mert nem izmos?

Figyelt kérdés

Majd 3 év múlva megy amikor már lesz kis izma is.

n pedig már nővel akarok lenni, de ez a gyerek, mondom neki más is lefeküdt lányokkal azok izmosak nagyon, mondom neki nem azok ,akkor meg pénzesek, mondom azok se.


Folyton azt hajtja csak a jó pasik tudnak lányokkal lefeküdni, de mondom neki nekünk is sikerülni fog erre több év izom kell.


Nekem pedig ő az egyetlen haverom, őszintén tényleg ki vagyok


2015. jún. 10. 13:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%

Kicsit most én is kivagyok, mert a kérdésedet értem, de az alatta lévő 5 sor az nagyon zavarodott.


Lényeg a lényeg, nem minden csaj van rágyógyulva a kigyúrt fiúkra. Nyugodtan lehet szerencsét próbálni.

2015. jún. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Van egy haverom egyetlen egy, aki azért nem jön velem csajozni, mert nem izmos. Azt mondja ha nem izmos valaki akkor nem lehet barátnője. Azt tanácsolja, hogy majd 3 év múlva próbáljuk meg, akkor már lesz egy kis izmunk is.
2015. jún. 10. 13:33
 3/13 anonim ***** válasza:
Jó gondolat! Csak nehogy "túlzásba" vigyétek, mert akkor az is baj nekik. Amúgy a mai lányoknak nem igazán jön be a kigyúrt test, az "aranyos" vékony fiúk jönnek be nekik. Én viszont ki vagyok gyúrva (atletikus alak) és 10/9-es testem van azt mondják. Minden esetre nem árt egy kis izom.
2015. jún. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen de akkor 20 évesen kezdjünk el barátnőt szerezni, izom nélkül is lehet szeretkezni, párt találni csak nem érti meg.
2015. jún. 10. 13:40
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Hát lehet, de akkor vagy jóképűnek kell lenni, és/vagy gazdagnak, hogy jó csajokat tudjatok felszedni, de valahol el kell kezdeni, közben mehet a gyúrás.
2015. jún. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Párommal úgy ismerkedtem meg igaz 14 évesen,hogy szegényem nagyon kis pálcika volt kb semmi izommal...azóta már évek óta kondizik(nem én mondtam neki,magától!) és fantasztikusan néz ki.Eszembe sem jutna lányként csak azért elutasítani valakit mert nem izmos...

Szóval szerintem ne várjon/várjatok,vágjatok bele a csajozásba:) Aztán majd későbbiekben úgyis izmosodtok.De 3 évet "elpazarolni" arra,hogy izmosodjatok hülyeség lenne:) 21/L

2015. jún. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondom, amit te kár várni , de ez a gyerek még várni akar 3 évet azért ,hogy kicsit izmosodjon. És azt mondta utána majd lesz barátnője, ha már izmosabb, mivel barátnőhöz izmosodni kell.
2015. jún. 10. 14:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mást tenni,minthogy megpróbálod érvekkel meggyőzni! :)
2015. jún. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nem vagyok izmos mégis rengetek csajom van és volt 16/f

nem azon múlik

2015. jún. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ezt magyarázom neki is, de nem érti folyton csak az várni kell várni, hogy izmod legyen. Akkor lehet csak nőd, hát nyáron pedig a tehenészeti munka mellett élvezni is akartam ,de hát ha ennyire fatengelyesekkel vagyok körbevéve mit tegyek? Egyedül nem mehetek.
2015. jún. 10. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!